Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nektek bejött a tinder? Mivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek bejött a tinder? Mivel írtok rá arra aki tetszik?

Figyelt kérdés

Nekem nem volt még szerencsém, kb senki nem kezdeményez. Én próbálok, de arra meg nem válaszolnak. (Nem csak annyi hogy szia, mert ha arra válaszol is, szintén csak köszön, aztán ott vagyok ahol a part szakad)


Mindkét fél csak szexre keres partnert. Képeken kívül nem nagyon van semmi amiből ki lehetne indulni. Hogy jön ebből ki bárki is jól? -vagy csak én vagyok szerencsétlen de ennyire :(


2020. jan. 6. 22:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, be! A jelenlegi barátnőmet ott ismertem meg, rengeteg jó ismerőst és barátot szereztem onnan, ezenkívül csalódtam olyanban, akivel ott ismertük meg egymást és randizgattunk, meg persze én is voltam ám csalódás másnak... :D


Írtam egy (szerintem és a visszajelzések szerint is) frappáns, vicces biot, amiből volt másnak kiindulópontja, sokan arra utalva írtak valamit kezdeményezésként. Muszáj volt valami jót írnom, mert tudtam, hogy én nem sűrűn fogok másokra írkálni... csak azokra írtam rá, akiknek volt a biojukban valami vicces, vagy bármi, amire tudtam reagálni, vagy esetleg a kinézetükben volt valami érdekes és egyedi (ugye kinek mi az érdekes).


Lehet, hogy csak nekem volt szerencsém, vagy csak a 18 körüli korosztályon belül nem sűrűn vannak ilyenek, de egy kezemen meg tudom számolni, hogy mennyien kerestek partnert csak szexre. Még azt sem tudom tanácsolni, hogy ne húzz senkit jobbra, akinek üres a bioja, mert én például olyanokkal is beszélgettem már jókat, de őszintén szólva tényleg lutri ez az egész. Ahogy észrevettem, rosszabb a helyzet, mint mondjuk 2 éve, amit csupa jó tapasztalatok után nem volt jó érzés látni.


tl;dr: ha tudsz, biora (esetleg anthemre) utalva kezdeményezz, illetve te is írj valami olyat a sajátodba, aminek úgy érzed, van mondanivalója.

2020. jan. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Köszi! :) Én megpróbáltam a sajátomba olyat írni, amire ha másnál látnám, én tudnék mit reagálni. De valahogy nekem ez nem jön össze. Van jó pár match de ott meg is állt az élet...

Sokszor voltam már úgy, hogy hagyom a fenébe, kétszer le is töröltem, de sehol nem jobb. Találkozásig pláne nem jutunk el, ha véletlenül hosszabban beszélnénk, mert egy nap alatt meghal az egész. (Az utóbbi 3 év sikereit is könnyen megszámolom egy kezemen, annyira)

2020. jan. 6. 22:55
 3/16 anonim ***** válasza:
Eddig én sem jártam túl sok sikerrel, de hát a remény hal meg utoljára 😏 megkérdezhetem hány éves vagy?
2020. jan. 7. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
66%

200+ match videkikent, Pest 150+ km, de meg baratot sem szereztem tinderen, 1-2 facebook ismeros, akikkel nagyritkan valtok par szot. Amugy amikor Pesten voltam egesz nap jottek a matchek, szoval ha felkoltozok hamarosan, kivancsi vagyok mi lesz. Mondjuk remelhetoleg ez az app sem lesz szukseges, szemelyesen szivesebben ismerkedem.

En akkor irok valakire ha bioban van erdekes, vagy kepek alapjan kozos erdeklodes, amin el lehet indulni beszelgetessel... aztan amikor valaki benyogi miutan rairtam, hogy nincs onbizalma, pedig jot dumaltunk akkor elmegy a kedvem es nem irok neki tobbet, miutan persze elmondom, hogy lehetne es baj, hogy nincs. Amivel persze zuzom az amugyis kicsi onbizalmat, de ne rajtam muljon, hogy van-e neki. Volt aki azt mondta, hogy ertem versenyezni kell, mire kozoltem is, hogy errol nem tudok es nem is szeretnem, hogy ilyen legyen, na vele sem beszeltem tobbet. Mielott ilyen onbizalomhianyos szoveget tol az ember nem art szerintem elgondolkodni, mert bizonyos embereket elriaszt teljesen, illetve ha valakinek ennyire nincs onbizalma akkor epitsen picit rajta mielott parkeresesbe fogna.

Jo darabig a sziakra en sem valaszoltam. Ott a szoveg a profilomon, olvassa el, boven lehet valogatni mivel irjon ram. Aztan ures profilos a szia, semmi olyan ruha vagy cselekves a kepein ami tema indito lehetne. Visszairok egy sziat mostanaban ezeknek is, hetero baratnom tanacsara, mert mondta o is visszair az ilyen pasiknak es nem irnak neki es egyebkent total igaza volt, sziara szia, soha nem lett semmi, igazabol marha vicces jelenseg szerintem. Lehet egyszer betrollkodok en is ilyet rairok valakire sziara es ha visszair akkor irok meg. Igazabol ilyesmi lenne a furcsa szerintem tinderen. Egyebkent en nagyon ritkan irok ra masra, de nem igazan lett azokbol sem semmi. Es nem azert mert felek, csak egyszeruen nem eleg erdekesek szamomra.

A mostani matchek akikkel beszeltem javareszt horvat (tok szepek a horvat csajok amugy) meg kulfoldi Pesten latogatoban, szoval eleve nem is probalt egyikunk sem nagyon beszelgetni, ugyhogy nem is nagyon tudok mit mondani, hogy mi nem ment nalam. Kolcsonos az erdektelenseg.

En elegge demiszexualis fele huzok, szoval amikor valami ramir, hogy mennyire bejovok neki akkor ugy elmegy a kedvem a beszelgetestol. A legdurvabb eddig mondjuk az volt, hogy valaki azt irta "az ilyen lanyok a fetiseim". (Egyebkent fius vagyok.)

Egyebkent en is jartam ugy, hogy normalis szoveggel rairtam valakire es arra semmi... valoszinu sok olyat kap, meg annyira be sem jottem neki. Nem hiszem, hogy barmit rosszul csinalnal amugy. Ez sajnos ilyen.

2020. jan. 7. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy igen, ez az önbizalmas dolog ez valóban kicsit lehangoló. Még ha esetleg nincs is önbizalmam, biztos, hogy ezt ilyen hamar elkezdeném feszegetni vagy egyáltalán elkezdeném-e? Meg, ha már valakivel dumálok egy jót, nem akarnám ezzel elrontani, mert tényleg elriasztó, nem tudom, hogy mit gondolnak...

Azt meg, hogy érted versenyezni kell, vajon honnan szűrte le? :D

És tényleg, el is felejtettem, hogy függ attól is, hogy merre laksz... Pesti vagyok, 1-2 hónap után lett pár száz matchem. Itt vidékhez képest lényegesen gyorsabban jönnek a matchek, így a nagy számok törvénye alapján több esélye van, hogy bejön valaki, meg hogy valami értelme is volt a jobbra húzásnak (ergo valami rendes beszélgetés lehet belőle). Bár az a vicces, hogy ettől még azok, akik az életem részei lettek, majdnem kivétel nélkül 100-130 km-re vannak tőlem.

Ez is érdekes, most megnéztem, volt olyan beszélgetésem, ami szia-sziával indult, és több, mint 20 percig tartott, egészen szürreális érzés volt. :D

Én azt nem szeretem, hogy miután beszélünk pár sort, megkérdezi valaki, hogy "na és te ki vagy?", szerintem ez sem az igazi, erre én például nem nagyon tudok mit mondani. Vagy amikor egyből azzal kezd, hogy biszexuális vagy leszbikus vagyok-e. Számít? Nem. Ezzel komolyan lehet beszélgetést indítani? Nem. :(

Még a "milyen volt a napod?" kérdés lehetne egyébként tök jó, ha tényleg képesek lennének tartalmas választ adni (mert lehet), szoktam is neki örülni, mert egy fokkal jobb a mizunál, de ha nem vagyok túl kreatív állapotban és én kérdezem ezt, olyan válaszokat kapok, hogy jó/szar. Köszi, ezzel sokra mentem, erre nem tudok reagálni.


Külföldön pedig nem tudom, mi van, lehet, hogy meglátják a magyar ékezet nélküli biomat és lehet, hogy azt sem tudják, mi ez a nyelv és azt hiszik, hogy nem tudok angolul. :D De ennek ellenére azért ott, aki rám írt, azzal jót beszélgettem, a holland lányokat imádtam a legjobban. :) Már csak Tinderezni is érdemes elmenni oda. :D


Bocsi, hogy már megint én, csak kb szakdolgozatot tudnék írni a Tinderről és a felhasználóiról... :D

2020. jan. 7. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
#4 meg tudlak érteni XD hány éves vagy? Remélem, majd találok egy hasonló kiszemeltet egyszer :'D
2020. jan. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Igen, az önbizalomhiányos dolog zavaró, de engem nem riaszt el. Meg akkor már legalább beszélnénk. (Nekem sincs sok de nem nagyon hangoztatom, hátha egyszer valaki lát bennem valami jót magától)


Pesti vagyok, 19, fiúsabb. Lényegesen többen húznak jobbra mint vidéken, mégsem lesz belőle semmi, mint írtam. A külföldi lányok szépek, de angolul nem tudnék beszélgetni mert keveset értek.

2020. jan. 7. 08:43
 8/16 anonim ***** válasza:
47%

Egyebkent igen, videkiek azert irnak tobbszor, mert itt nincs annyi ember es megmagyarazza azt is, hogy 5. valaszolonak miert nagyobb tavbol alakultak ki beszelgetesek.

A versenyzest gondolom onnan szedte, hogy bejott neki a stilusom meg a kinezetem melle meg toltam a hulye poenokat is szokas szerint, nagyjabol erre tudok gondolni. Valoszinuleg massal nem nagyon beszelt meg igy tarskereson es csak tul lelkes volt, meg hat tuti az onbizalomhiany is.

Igen ez a milyen napod volt kerdes is tok gaz, hogy jo/sz.r es kb. ennyi. De ez ott a baj, hogy ezek kapcsolatban is ennyit birnanak mondani? Erre a kerdesre normalisan kommunikalni tudo embertol az, hogy mesel kicsit mit csinalt az nap, es egyszeruen annyira szomoru, hogy ezzel sokan nincsenek tisztaban.

Nekem eleve angol a bemutatkozo szovegem, allandoan ilyen nyelvu memeket tolok meg posztjaim is angol nyelvuek javareszt, sajnos nalam igaz az, hogy nemm tudnank normalisan kommunikalni az angol nelkul, ez van. Szoval azert is lehet, hogy van annyi olyan matchem, bar nem tudom, en speciel a profilok kb. 20-30%-at olvasom el.

27 vagyok

2020. jan. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
47%
Hát ne haragudj, utolsó, de aki ilyen stílusban ír, azzal szóba se állnék XD. Nagyon beképzelt lehetsz, és kb kapcsolatban is ezt tudom elképzelni rólad, de jah, élőben ismerkedni sokkal fainabb
2020. jan. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Csak nem az exem vagy akinek ez a rögeszméje? :D
2020. jan. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!