Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mi történt szerintetek? Ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt szerintetek? Ez mért éreztem cikinek?

Figyelt kérdés

Szóval az történt hogy nővérem meg az egyik új barátnője a pasikról beszélgettek, aztán amikor meghallottam beszóltam nekik hogy ha ennyire ráérnek meg úgy sincs most senkijük mért nem leszbiznek inkább?


Erre a nővérem barátnője ráütött egyet a nővérem seggére (de elég nagyot a hangjából ítélve) rávágta hogy majd ő úgy elfenekelné a nővéremet hogy egy hétig csak remegne az a nagy feneke ha ilyet akarna, aztán tulajdonképpen őt ki is nyalhatná ha nem lenne más, de ő biztos nem nyalná ki a nővéremet soha.


A nővérem aki meg egy elég nagyhangú harcias csaj csak (dörzsölte a fenekét) annyit mondott, hogy hát akkor ezt inkább kihagynám.


Amúgy egyik sem leszbi.


De azt nem értem hogy a nővérem mért ütött vagy szólt vissza ennek a csajnak?


Mért hagyta hogy ekkorát csapjon a seggére?



2020. febr. 5. 09:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A vicc része. Vagy csak annyira meglepődött, hogy nem tudott mit csinálni.
2020. febr. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

1

A nővéremre nem jellemző hogy ilyenkor ne tudna vagy ne akarna visszavágni, ezért nem értem a dolgot.

2020. febr. 5. 09:50
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy tetszett neki.
2020. febr. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

2

Pont hogy nem, inkább úgy nézett ki hogy eléggé fájlalta a hátsóját, és kb mint akit jól beégetett a csaj.

2020. febr. 5. 09:56
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal vagy még, és ez neked nagy dolognak tűnik, de hidd el, nem az, annak sincs jelentősége, hogy hogyan reagált a nővéred. A legjobb barátnőimmel ez teljesen megszokott és belefér, hogy poénból rávágunk egymás seggére. Nyilván öltözőben itt-ott látjuk egymást teljesen meztelenül is, szóval egy ilyen seggre csapásban nincs semmi meglepő dolog.
2020. febr. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

5

Annyira nem jó barátnők, csak nem rég óta ismerik egymást.

2020. febr. 5. 10:12
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen ciki... leginkább az, hogy leszbizni akartad látni a testvéredet...

Egyébként csak poénnal ütötték el a dolgot (a "kicsit" bunkó beszólásodat).

2020. febr. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

8

Ez szerintem nem volt bunkó beszólás vagy ha az én beszólásom az is volt akkor a másik csajé mi volt?

2020. febr. 5. 10:22
 9/10 anonim válasza:
100%
Lehet hülyeséget mondok, de tapasztalatom szerint az újonnan megismert lányok tudnak vonzók lenni. (nálam legalábbis)
2020. febr. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert barátnők, és nem a verekedés a céljuk egymással.
2020. ápr. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!