Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Volt már olyan veletek, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek, hogy teljesen reménytelennek éreztétek, hogy legyen egy barátnőtök, de aztán hirtelen valaki mégis az életekbe csöppent és megváltoztatott mindent?

Figyelt kérdés

2020. márc. 3. 22:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen, hidd el!
2020. márc. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én csak reménykedek egy ilyenben :) de biztosan van
2020. márc. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de mindkét esetben én is változtattam az életemen, magamon. Nem fog csak úgy az öledbe hullani, de ha tényleg teszel energiát saját magadba, jóllétedbe és szociális életedbe, akkor helyére kerülnek a dolgok.
2020. márc. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
96%
5 évig nem volt senkim.. aztán jött egy új lány a munkahelyre. Pár hét múlva lesz az esküvőnk.
2020. márc. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
53%
Esküvő?? Hol?
2020. márc. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%
Bizony volt ilyen - de tettem is érte, nem csak vártam a sült galambot. S igen, megérte az erőfeszítést :) Menj el wow! partyra (ha jól látom leszbikus kategóriába írtad a kérdésedet)
2020. márc. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én csak tettem a dolgom, próbáltam jól is érezni magam a bőrömben. De belül már kezdtem teljesen feladni... De Ő észrevett, belém szeretett.

Most együtt vagyunk, s boldogok vagyunk. ☺️☺️

Csak úgy váratlanul lépett az életembe.

2020. márc. 4. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
56%
Igen van ilyen megtörténik de közbe én is változtam.
2020. márc. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Válaszoknélkül ***** válasza:
56%
Nem
2020. márc. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem is csak úgy belépett az életembe, sejtettem de nem voltam benne biztos, hogy újra az enyém lesz :)
2020. márc. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!