Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok, milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok, milyen lányt képzeltek el magatok mellé?

Figyelt kérdés

2020. márc. 5. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kedves, jófej, megértő, nyitott, vidám, legyenek közös hobbik, témák (nem kérek privit).
2020. márc. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nincs mit kivernem, úgy hogy nehezen..

Leszbikusként tettem fel a kérdést. Bár tudom unásig ismételt, de kíváncsi voltam mégis, hogy ki milyen nőt képzel el maga mellé.

2020. márc. 5. 21:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyugi kérdező, már mindenki paranoiás, de már intézkedtem...
2020. márc. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Olyat aki szeret és viszontszeretem.

Aki elviseli amikor hülye vagyok, cserébe én is.Va türelme hozzám,na meg persze kellő humorérzéke, cserébe mellettem mindig mevetni fog. Nem ijed meg a munkától,nem lusta.

Csapatjátékos,odafigyel a másikra.

Lehet vele beszélgetni, és nem csak a hajról,körömről.

Nem titkolózik,hogy valójában a lányok érdeklik vagy a lányok is.Nem érdekel ha utálna a családja, csak tudják!

Aki szeret élni.

2020. márc. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
82%
Én leginkáb olyat aki mellet ki tudok teljesedni nem gátol semmibe támogat és ha baj van akkor nem kezd el ordibálni hanem nyugotan megtudjuk beszélni. Legyen közös téma és ne csak némán telefonozgassunk egymás melett, jusson időnk egymásra. Kinézetre meg lehet bunkón hangzik de ne legyen dagadt, az nem baj ha van egy kis pocakja mert az nekem is van, azon kívül meg majdnem hogy szinte mindegy. Illetve a különböző nézeteink is egyezzenek nagyrészt
2020. márc. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem külsőre egy merész nőies/akár kicsit fiúsabb lány az elképzelésem, átlagos testalkattal, átlagos termettel. Meghatározó nálam az igényesség, a hűség, a másikra való odafigyelés. Olyan lányt szeretnék, akivel tudok szórakozni, ugyanakkor mély lelki dolgokról is beszélni, átélt már dolgokat, viszont viszonylag stabil lelkileg. Szeretném hogyha elfogadná, hogy a családom még “nem tud rólam”. Úgy igazából most ennyi jutott eszembe. 18/L/L
2020. ápr. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!