Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus/biszexuális lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus/biszexuális lányok tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Hogyan találjak magamnak barátnőt,ha nem járok ilyen melegbárokba meg ilyen nem is tudom miket ajánlgatnak wow party vagy valami ilyesmi.Ti hogyan csinálnátok/csináljátok? Hol találhatnék magamnak valakit? Sima szórakozóhelyen lehet? Ott meg az a baj hogy nem merek emberekhez oda menni mert félek hogy a csaj heteró éshát tudjátok milyenek a mai lányok akik ilyen helyekre járnak(tisz.a kivételnek)egyből jelenetet rendeznek,megaláznak stb.Oké lehet egy nagy fős tömegben hangos zenénél nem túl feltűnő de akkor is.Jó volna már valami barátnő meg valami jó tanács is :)
2020. márc. 13. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Internet,suli...ezernyi hely és lehetőség.

Vannak ilyen társkeresők, hajrá!

2020. márc. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Írj ha gondolod

18/L

2020. márc. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem badoon sikerült, aránylag rövid idő alatt. Hamar megejtettük a talit és azóta 9 hónapja együtt vagyunk.:)
2020. márc. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Fruzs33 ***** válasza:
54%

Nem bővelkedik,de a számomra vált nagy szlogennel élnék a "fiatalok társkeresője " erre van kitalálva többek között a Tinder.

Play Áruházban letölthető alkalmazás.

Én fent vagyok.

A párommal keresek hölgyet,de leginkább magamnak szeretnék már...ő azt szeretné,hogy osztozkodjak...

M1 bonyi

2020. márc. 14. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Írj,30L
2020. márc. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Írj 30 L
2020. márc. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is irhatsz ha van kedved ismerkedni.. 25L
2020. márc. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Irj ram 20 L
2020. jún. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!