Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus nők, ti milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus nők, ti milyen szülőnek képzelitek el magatokat?

Figyelt kérdés
Persze csak ha eltudjátok képzelni magatokat szülőként akár a közeli, akát a távoli jövőben.

2020. márc. 18. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Leszbikus nő is nő, szerintem úgyan olyan szülő lehet mint a hetero vagy biszexuális nők!

F

2020. márc. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a leszbikus nők is nők. (Én is az vagyok) Egyszerűen csak személyes vélemények érdekelnének.
2020. márc. 18. 12:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Eléggé félek az anyaságtól, de közben rettenetesen vágyom is rá. Nem volt soha túl mély viszonyom a családommal, sőt anyukámmal kimondottan rossz volt a kapcsolatom, ezért nehezen tudom elképzelni, milyen lehet családban élni, saját családot vezetni (?)

Ennek ellenére nagyon szeretnék több gyermeket is a jövőben, és nagyon várom a bújós, meseolvasós estéket. Úgy képzelem el, hogy én leszek az a fél, aki rettenetesen túlfélti a gyerekeit mindentől, és elkényezteti őket. Ezzel annyira nincs nagy baj, csak egy olyan párt kell találni, aki tudja ezt ellensúlyozni.

20/L/L

2020. márc. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én személy szerint nem akarok gyereket.

22/L/L

2020. márc. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!