Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Normális az elején csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az elején csak próbálgatni?

Figyelt kérdés

Vonzódok is, meg nem is. De eddig azt gondoltam, hogy csak szexuálisan és érzelmileg nem. Viszont megismertem egy lányt, és önmagam vagyok mellette, olyan szerethetőnek tűnik, de nem vagyok benne biztos, hogy bármit is szeretnék vagy tudnék vonzódni. Ez normális az elején?

A férfiak teljesen más dimenzió, mint nőkkel.

Nektek hogy indult az elején? Nem keresem aktívan, biszexuális vagyok, de nem hiányzik a nő, legalábbis most így érzem.


2020. márc. 26. 03:13
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Akko fiú vagy lány vagy?
2020. márc. 26. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerinted miért írtam a leszbikus kategóriába?
2020. márc. 26. 04:41
 3/8 Válaszoknélkül ***** válasza:
86%
Nincs olyan, hogy “normális”, azt tedd, amit szeretnél. Persze úgy, hogy a másik fél tisztában legyen a szándékaiddal.
2020. márc. 26. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom.
2020. márc. 26. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hogy normalis-e,de nalam ugyanigy volt az elso elott

Neha kifejezetten meg taszitott is a gondolat hogy tenylegesen kinyaljak egy lanyt

Aztan miutan megvolt az elso...hat egyreszt sem akkor nem volt mar semmi ellenerzesem mikor megtortent,sem utana azota sem

2020. márc. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan, hogy normális... én világ életemben heteronak gondoltam magam... aztán megismertem rgy pasit aki mellett 100% önmagam lehetek, megtudtam hogy meleg... majd érdekes irányba alakultak a dolgok... már 6 eve együtt vagyunk...

Ma sem gondolom magam se biszecnek, se melegnek, bár már heteronak sem... egyszerűen boldog vagyok... ennyi a lenyeg...

2020. márc. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Fú, emlékszem, hogy 14-16 éves korom között velem is ez volt, mindig ha barátnőm volt, vele nagyon jól éreztem magam, ő nagyon tetszett, de azért volt néhány srác is, meg voltak ugye férfiideáljaim, akiknek nagyon tetszett a stílusuk, stb... Aztán időközben rájöttem, hogy ha barátom van, mindig valamiért vagy kidobom, tekintve, hogy nem tud engem boldoggá tenni, vagy megcsalom, lehetőleg lánnyal. 16 évesen végül rájöttem arra, hogy homoszexuális vagyok.


Jelenleg 20 éves vagyok, voltam párszor lánnyal, van most barátnőm is, engem senki nem szeretett így, és én sem élveztem még semmit ennyire.


Hogy van-e olyan férfi aki megtetszik? Néha, de az, hogy testiség legyen köztünk, számomra abszurdnak tűnik. A lényeg, hogy nyitott legyél, és fogadd el, amit éppen szeretsz, akit szeretsz, és élvezd. Ez változhat, sosem lehet tudni, mi lesz a dolgok végkimenetele. Mindig vállald fel saját magad előtt az embert, aki vagy, az érzéseid, és fogadd el! Még ha nagyon nehéz is.

2020. márc. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hatos: 💜❤️💙 örülök neked
2020. márc. 26. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!