Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Idősebb Nők járnátok 20-as...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb Nők járnátok 20-as évei elejèn járó lánnyal? 22 bi/l

Figyelt kérdés
Leszbikus,biszex

2018. nov. 22. 08:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%

Minden nap van egy ilyen kérdés.

Én nem járnék olyannal, aki nem bír visszaolvasni.

2018. nov. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
#1-es: Honnan tudod, hogy a kérdés kiírás előtt nem olvasta el a témával kapcsolatos korábbi kérdéseket? Lehet, átnyálazta mindet, csak nem talált olyat, aki érdekes lehetne számára. Meg szerintem azért is érdemes újra és újra ugyanazokat a kérdéseket feltenni, mert a felhasználók jönnek-mennek. Lehet, hogy egy mostani kérdésre tök más emberek válaszolnának, mint mondjuk fél évvel ezelőtt. Nem bírom az ilyen kötekedő okostojásokat, mint te.
2018. nov. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Igen, vannak oyan idősebb nők akik szeretik a fiatalabb lányokat. Nekem is van ilyen barátnőm. 23BI lány.
2018. nov. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám is fiatalabb nővel van kapcsolatban. Igaz nem ennyire fiatallal mint te. Ő 59 éves, a párja meg 39.
2018. nov. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
#2-es válaszolónak teljesen igaza van.Igen azért raktam ki.Viszont mások kérdéseit nem kellene lehurrogni kedves 1-es válaszoló.Látom itt is szeretnek bele állni a másik emberbe!:/
2018. nov. 22. 13:08
 6/16 anonim ***** válasza:
71%
Miért ne? Én 40 vagyok, de sok a fiatal barátom, az érettebb gondolkodásúak közül, és azt hiszem én sem vagyok beszűkült. Persze szellemileg is jól kell hogy érezze magát ilyen pár együtt, akkor működhet!
2018. nov. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
63%

Azta mindenit:D egy válaszomra se kaptam még ennyi privátot meg támadást.

Csigavér emberek, nem kell agyvérzést kapni a VÉLEMÉNYEMTŐL:)

Nyugodjon le mindenki, nekem visszataszítóak az ilyen emberek, nektek meg én, két mondatom alapján. Ugyanott vagyunk:)

Ne játszátok ti se az eszetek:D

2018. nov. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még a válaszok^^
2018. nov. 23. 08:14
 9/16 anonim ***** válasza:
Soha.
2018. nov. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Az idősebb alatt a 30-as és 40-es nőkre gondoltam:)Nem nagymama korúakra ha arra gondoltok
2018. nov. 23. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!