Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ti hogy jöttetek rá, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy jöttetek rá, hogy a lányokhoz (is) vonzódtok?

Figyelt kérdés
2020. márc. 27. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Még régebben az egyik barátnőmben megfogott valami. Nem volt szerelem, csak egyszerű "tetszés", és azt vettem észre, hogy ezután a többi csajra is más szemmel kezdtem nézni. Később már bele is szerettem lányba. Biszexuális vagyok, de inkább hozzájuk vonzódom.
2020. márc. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%
Megcsapott az áram!
2020. márc. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Beleszerettem a vokt osztálytársamba aki lány.
2020. márc. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Velem is az volt ami az első válaszolóval csak én nem bi hanem pánszex vagyok
2020. márc. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
14-15 lehettem, amikor feltűnt egyik-másik lány milyen szép. Aztán fantáziáltam róluk, majd pár év múlva kimondottan lányokkal kezdtem ismerkedni.
2020. márc. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem az első szexuális fantáziáim tárgyai nők voltak 12-13 éves koromban. Először a tesitanárnőbe voltam szerelmes, aztán egy osztálytársnőmbe. De ez az egész megmaradt álom és vágy szintjén, az összes párkapcsolatom férfi lett később, de továbbra is fennáll, hogy álmodozás szintjén csak csajok jelennek meg.
2020. márc. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!