Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Vajon elkeződött nálam a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon elkeződött nálam a leszbikusság? 20L

Figyelt kérdés
15 éves korom óta élek nemi életet, nem kevés fiúval feküdtem le. Néha amikor buli volt csókolóztam a barátnőimmel de semmi több, lehet ez nem jelent semmit de volt olyan barátnőm aki részegen is meg volt botránkozva ezen nekem pedig tök alapvető dolognak számított. Pár hete azt álmodtam hogy együtt voltam egy munkatársammal aki lány. Nem is foglalkoztam vele de az elmúlt két hétben mintha elkezdett volna megtetszeni nekem. Aztán múlt szombaton találkoztam egy fiúval akivel régen összejártam szexelni és egyáltalán nem tudtam felizgulni pedig mindent úgy csinált ahogy azelőtt szerettem. Szerintetek ez elég jel?
2020. márc. 29. 19:59
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja a legfontosabbat kihagytam, amiért úgy döntöttem kiírom ezt a kérdést. Ma azt álmodtam hogy néztem egy videót amiben egy lány szoknyában volt és látszott a bugyija, körvonalai, és újra és újra megnéztem azt a videót mert annyira tetszett és felizgultam rá.
2020. márc. 29. 20:03
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem sok nőben van egy kis homoszexuális hajlam vagy kíváncsiság. Nem biztos, hogy emiatt leszbikus leszel. Lehet, hogy csak szabadabban gondolkozol a szexről, mint más. Feküdj le egy nővel, aztán kiderül merre tovább. F
2020. márc. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Ha ennyien jártak már benned, nem csoda, hogy ráuntál.
2020. márc. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%

Vajon biszex voltál mindig is, csak most inkább lányos korszakod van?

Leendő barátnőd helyében én fenntartanám a gyanút, hogy fogod még kívánni a fiúkat is. Elég csapongónak tűnsz.

2020. márc. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
69%
Valószínűleg biszex vagy ha megtetszett már lány és fiú is. Ez nem kialakul ezzel születsz. Én leszbikus vagyok és nekem gyerekkoromban is csak a lányok tetszettek.
2020. márc. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!