Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ez leszbikusság?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez leszbikusság?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, nagyon szeretem, sőt szerelmes vagyok belé, de érdekelnek a lányok és meg nézem öket és fel izgulók akkor hs két lány csókolozik, söt..:D

De mégis úgy érzem hogy nem birnék egy lánnyal együtt élni bele gondolok, és taszító

Mit jelent vagy mi ez?

20/nő


2019. nov. 4. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Heteroromantikus biszexuális vagy. Tehát testileg vonz mindkét nem, de érzelmileg csak az ellenkező.
2019. nov. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
bi :)
2019. nov. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Ha barátod van és szereted, akkor a leszbikusság kizárva. Létezik olyan, hogy csak szexuálisan vonzanak a lányok, ami biszexualitásra utalhat. De az is lehet hogy csak kíváncsi vagy 🤷‍♀️
2019. nov. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Biszex, latens homofobiaval.
2019. nov. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig furcsa ez a fiúba szerelmes vagyok, csak testileg a lányokhoz vonzódok érzés. Most ha leírják, azt hogy heteromantikus biszex vagy nyugodt leszel? Nagyon egyszerű az egész ha úgy szexelsz fiúval, hogy közben lányokról fantáziálsz akkor lányokhoz vonzódsz. Ha esetleg néha fantáziálsz róluk, és inkább a fiúk teste izgat akkor vagy heteró oldalon. Az meg, hogy nem tudsz szerelmes lenni, lehet homofóbia, neveltetés miatt.
2019. nov. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
40%
Bi- és ribihajlam, tipikusan együtt jár a kettő.
2019. nov. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!