Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, ha volt már olyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha volt már olyan, hogy szerelmes volt belétek a legjobb barátnőtök, mik voltak a jelei?

Figyelt kérdés

Volt már olyan,hogy a ,,hivatalosan” hetero legjobb barátnőd többet érzett irántad,mint barátság?Ennek milyen egyértelmű jelei vannak,ha nem kérdezed meg és nem is mondja?

Az lehet jel,ha megváltozott a viselkedése (kb fél éve)és bunkó lett velem és azt mondta,hogy már nem érzi úgy,hogy a legjobb barátnője lennék és állítása szerint idegesíteni is szoktam a viselkedésemmel(az én viselkedésem ugyanolyan volt mint addig,szóval nem is értettem),viszont utána(hetekig) rendszeresen engem nézett szomorúan ha egy helyiségben voltunk,és utána egy buliban ahol nagyon sokan voltunk az ismerettségi körünkből csak velem volt és ,,vigyázott rám” amikor kicsit többet ittam a kelleténél,aztán azt mondta amikor mentünk haza(eljött velem addig a hévig amivel hazamentem),hogy vigyázzak magamra?Utána pedig (nem aznap,később)azt mondta,hogy köszöni,hogy vagyok neki és,hogy elviselem amikor hangulatingadozásai vannak vagy flegma?

Valamint volt olyan is,hogy a számat nézte nem a szememet de az ilyen apróságokkal túl hosszú lenne a szövegem,így is hosszú:D

19/L



2020. márc. 31. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Összebarátkoztam egy nálam jóval idősebb nővel,aki heteró.Azt hittem ő is vonzódik hozzám,mert sokszor megpaskolta a seggem,egyszer rá is csapott,az egyik ölelésem alkalmával adott egy puszit a nyakam hátuljára,azt mondta napról napra szebb vagyok,miközben panaszkodott nekem a kapcsolatáról,aztán,amikor elmondtam neki,hogy nekem nem közömbös,akkor azzal jött,hogy ő se nem leszbikus,se nem biszexuális.LOL
2020. márc. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Elvitt a peronig, aztán hagyta, hogy elragadjon a hév :D
2020. márc. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
20:36 20:37:DDDDD De most komolyan.
2020. márc. 31. 20:41
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam,hogy néha bunkó lesz velem,de máskor nagyon-nagyon kedves és látszólag nagyon jól érzi magát velem.
2020. márc. 31. 20:44
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Komolyan írtam kérdező... azért az én általam leírtak sokkal jobban tükrözik egy nő vonzalmát a másik iránt,mégis pattintott.Neked még fele ennyi esélyed sincs tartok tőle.😂
2020. márc. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyszerű későkamasz hangulatingadozás- szerintem. Magánélete rendben van?
2020. márc. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem egy lánynál/nőnél ezt jelekből nem lehet tudni.

Én úgy tudtam meg, hogy részegen konkrétan elmondta, hogy rendszeresen szokott rólam szexuálisan fantáziálni.


Egyébként semmi nem mutatja, mert a lányok szoktak egymással úgy viselkedni, mintha több lenne a dologban. Amiket írtál, simán lehet csak barátság. Abban is vannak érzelmek, hullámvölgyek, törődés, szeretet, féltékenység, stb.

Lány barátnők akár buli hevében még csókolózni is szoktak, főleg fiatalabb korban.

2020. ápr. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ijj az én legjobb barátnőm állandóan meg van sértődve ha másokat megnézek az utcán és megemlítem hogy milyen szép lány stb.

Neki is mondtam már hogy szép de ha megkérdezi, hogy bejön-e nekem, és ugye akkor nemmel válaszolok, akkor mindig beveri a hisztit

Egyszer mondtam hogy jó a segge meg ilyenek xd akkor jobban örült mint egy kisgyerek a nyalókának xdd meg nagyon sokat ölelkezünk (kajak sokan azt hitték hogy együtt vagyunk 😂😂) na meg ilyeneknxd

A többit szerintem nem is sorolom 😂


A te esetedben ha jobban belegondolsz mélyen lehet hogy érezhet valamit

Nekem elég furának tűnik ez a "hirtelen ellök magától aztán meg az a vigyázok rád" stílus

Ha van még több jele akkor azt megírhatnád és akkor talán többet tudnék segíteni 😁😁

2020. ápr. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én legjobb barátnőm fél év után vallotta be. Szerintem csak szimplán nem tudja, mit érezzen, bizonytalan saját magában, fél a reakciódtól. Az utalásokat ha csinálja a másik, nem mindig lehet észrevenni, amiután nekem bevallotta, hogy szeret, azután vettem csak, ha utalt rá, hogy mire vágyik, mit gondol, de inkább mondtuk meg egyből a másiknak, mi a szívünk vágya.
2020. ápr. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!