Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerelmes vagyok a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a legjobb barátnőmbe, de ő teljesen hetero, mi van ilyenkor?

Figyelt kérdés
Mert ugye ha valami random akárkibe beleszeret az ember, azt legegyszerűbb elfelejteni, elkerülni. Viszont nekem ő a legfontosabb az életemben. El lehet felejteni csak magát ezt az érzést? Sokszor vagyok szomorú amiatt, hogy nem érhetek hozzá, nem csókolhatom meg, viszont vele lenni így is imádok. Na de bele fogok tudni szeretni így valaki másba?! Ti voltatok már ilyen helyzetben? Ha igen, mi lett? (Egyébként nem tud az érzéseimről és nem szeretném neki elmondani, mert félek, hogy elveszíteném.)

2019. márc. 13. 10:08
 1/9 A kérdező kommentje:
Egyébként felnőtt nők vagyunk, nem tinik. Azt tudja, hogy biszexuális vagyok, csak azt nem, hogy szerelmes vagyok belé.
2019. márc. 13. 10:09
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

El kell felejteni..

Én is voltam ilyen helyzetben

Kértem időt, lerendeztem magamban a dolgokat és tisztábban és őszintébben néztem bele a szemébe

2019. márc. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

Kihagytam:

És elmondtam neki hogy mit érzek

2019. márc. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%
Tartsd tiszteletben az ő választását. Gondolom neked sem esne jól, ha valaki nekiállna hetero-t faragni belőled, csak hogy járjatok.
2019. márc. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Mi van ilyenkor? Szívás.
2019. márc. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem van egy fiubaratom aki szerintem kicsit odavan ertem es komolyan elgondolkodtam, hogy banom, hogy nem szeretem a fiukat, mert jo srac. Es en igy vagyok egy igen kedves baratnommel, hogy tudom marha jo lehetne, de nem fog megtortenni. Nem beszeltunk rola, nem is akarok, kimondatlanul ott van a dolog es szerintem ezt a valaszt is kapnam. Mondjuk nem vagyok szerelmes, csak azt latom, hogyha ez ugy lenne baromi jol mukodhetne koztunk. Es egyebkent ez termeszetes dolog, szoval a sracra se haragudnek ha ilyen szoveggel jonne vagy probalkozna valahogy, tudom ha probalkozna is ugy tenne csak, hogy nincsen azzal baj, ismerem. Mastol persze rettenetesen zavarna, de itt meg megertem, mert en is voltam hasonlo helyzetben.

Hetero crushok amugy nekem mindig jobbak lesznek ha az illeto bepasizik, mivel szeretem mint baratot es olyankor teljesen es oszinten orultem mindig a boldogsaguknak. :)

Egyebkent fogadd el, hogy szeret, csak nem ugy, ahogy te szeretned es ezen ne akarj soha valtoztatni, nem szabad teritgetni se senkit. :) Aztan kitartas, majd jobb lesz, ne agyalj rajta, engedd el. :)

2019. márc. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%
Én sztorik: elmondtam neki, időt kértem. Megértett, de csalódott hogy elvesztett. Írta hogy szeret és hiányzom neki, de nem több. Azóta nem nagyon beszélünk... Megbántam? Nem, mert őszinte lehettem vele. Szeretném ha idővel újra barátok lehetnénk mint régen, de sajnos erre nagy esélyt nem látok... :(
2019. márc. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem az osztálytársam jön be

Majd elmúlik, próbálj nem odafigyelni az érzéseidre

2019. márc. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én beléd lennék! :-)
2020. márc. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!