Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szeretnék tanácsot kérni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék tanácsot kérni, szerelmes belém a legjobb barátnőm. Mit tegyek? Már próbáltam kb mindent.

Figyelt kérdés

Akinek nem inge ne vegye magára, pusztán tanácsot, ötleteket várok a fent említett kérdésre.


Történet a következő:


Nézett egy lány hazafelé a buszon mindig. A lányt előtte nem ismertem, sose láttam.. csak bámult (ez volt kb 5-6 éve). Nos ez a lány lassan két éve, hogy jelentkezett hozzánk a melóhelyemre (hozzáteszem ez tényleg tök véletlen folytán). Majd kolléganőm lett én tanítottam be .. stb.

Majd pár hónapra rá áthelyezték egy másik irodába (tehát 2-3 ajtóval és egy emelet választ el minket).


Hozzáteszem nem érzek/éreztem iránta sose semmit, barátságnál vagy kolléga viszonynál többet. Messengeren folyamat kapcsolatot tartottunk, majd később a legjobb barátnőm lett, akinek bármikor elmondhatok mindent.


Aztán 2018.február végén bevallotta nekem, hogy ő a kezdettektől fogva szerelmes belém. És hogy velem akar lenni, és ő sose tekintett rám barátként. Állítása szerint próbált, de nem ment. Hozzá tenném, hogy melón kívül is taliztunk (kb egyfelé lakunk)

Felmentem hozzá vagy adott esetben ő hozzám. De sose érintett meg (fizikailag), sose adott puszit vagy annál többet (tehát így nem volt semmi).


Majd szép lassan elkezdett felém közeledni. Ágyon közelebb ült hozzám, megfogta a combom, letapizott (amit természetesen elutasítottam)

Tudni kell hogy heteró vagyok, 5 éve van pasim és nagyon jól megvagyunk.

Aztán ezzel a lánnyal ma már ott tartunk (nem nem történt semmi ágy jelenet vagy ilyesmi) hogy kéri adjak puszit (természetesen arcra), többet legyek vele, csak vele foglalkozzak, engedjek pár dologban, hagyjam magam az ágyban..

Hát nem vagyok egy meleg gyűlölő, pont úgyanúgy tudok rájuk tekinteni mint a heterokra.


Ez a lány kiszögezte hogy csak velem szeretne lenni, nem akar a baráti körömmel, illetve a párommal találkozni. Konkrét kapcsolatot szeretne (hol ott tudja jól hogy én nem, mert már többször visszautasítottam a kérdést/felajánlást), miattam már más lányra se mer rá nézni, mert akkor úgy érzi megcsal,..

Arra gondoltam, hogy jó túl mentünk egy határon.. én itt befejeztem, nem csinálom tovább (mármint megszakítom vele a kapcsolatot ténylegesen). Mert már kezd a kapcsolatom rovására menni. Ez kb olyan mintha két életed lenne,..vagy egy fiúval és egy csajjal.. én ezt nem művelem. És nem is akarom. Csak pasival tudom magam elképzelni úgy. Lánnyal már egyre többet veszekszünk ez miatt. És hogy hagyjam el az emberem. Dehogy fogom, szeretem. De őt is csak őt (lányt) mint barátot.

Erre hogy ő akkor öngyilkos lesz, minek éljen meg ilyesmi. Családba is volt már ilyen, szóval nem kamuzik simán megtenné. Aggódom érte nagyon is. Mint barát nagyon megkedveltem. Kár lenne egy ilyen embert csak úgy eldobni. :( Úgy érzem nagyon rám telepedett ilyen téren, és igazából nem tudom mi lenne a helyes megoldás. Hagyjam el? Haljon meg.. Hagyjak el egy jó barátot :/


Mit tegyek? Nem akarom hogy meghaljon, de ugyanakkor azt sem hogy ez miatt menjen tönkre a kapcsolatom.



2019. júl. 19. 12:54
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
Mennyi bosszúságtól kímélted volna meg magad, ha kezdetektől fogva utálnád a melegeket! Ilyen az összes! Gátlástalanul meg akar rontani!
2019. júl. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Igazabol mindegy hetero vagy sem, ilyen dolgok barmilyen kapcsolatban bejohetnek a kepbe.

Nekem volt egy hasonlo esetem, ott tobb mint 10 eve ismertem a lanyt (en fiu vagyok), mikor elkezdodott az, hogy legyen tobb mint baratsag.

Az alapjan amit leirsz, tenyleg szeret Teged, de szerintem az nagyon rossz megoldas, hogy hirtelen minden kapcsolatot megszakitasz vele.

En nem javasolnam ezt. Es irsz a baratodrol, szerintem vele meg kene beszelned ezeket a dolgokat oszinten. Ha nincs oszinteseg akkor kapcsolat sincs.

Mondd el neki, hogy van ez a lany, es hogy nem dobhatod el csakugy. Ha a baratod megerti mirol van szo, es hogy Te nem szereted azt a lanyt, akkor meg kell ertenie. Es akkor nem fog a kapcsolatod rovasara menni. (marmint a baratoddal valo kapcsolatrol mondom).

A lannyal meg beszelgess, probald neki elmondani, hogy Te nem tudod viszonozni az erzeseit, es nagyon sajnalod, nem szeretned megbantani sem. Es hogy fontos a szamodra. Az ilyen erzesek nagyon hosszu ideig megmaradnak, ha igazan szeret akkor sok evig. De ha rajon, hogy nem vagy kepes viszonozni amit erez, akkor egy ido utan feladja. :(

Tudod nagyon nehez fenntartani egy viszonzatlan szerelmet, ez neki is sok energiaba kerul, es a teny, hogy nem tudod viszonozni, szomorusagot, meg stresszt okoz. Ha nem is latszik, akkor is tudatalatt ott van. Ki akar egy viszonzatlan kapcsolatot? Tehat ezt az ember feladja egy ido utan, vagy belebetegszik, hat nalam az utobbi volt sajnos. A lany evek utan is kereste a tarsasagomat, es egy ido utan nem birta (pedig nekem nem is volt senkim). Viszont maig is valamilyen szinten tartjuk a kapcsolatot, es mar jobban van, reszleteket nem szeretnek irni, de o talalt maganak azota baratot. En nem mondom hogy a baratnoddel is ugyanez lesz, de muszaj lesz tovabblepnie, ha Te teljesen biztos vagy benne, hogy nem tudsz vele lenni. Fontos lenne az oszinteseg, hogy mindenki megertse mi tortenik. A baratoddal sem szurhatsz ki, hogy a hata mogott csinalod ezt. Azt szard le, hogy ha megsertodik, es nem erti meg a helyzetet, az az o baja (ezen nem allok le vitatkozni.)

A lannyal meg nagyon nehez lesz megorizni a baratsagot. Az a baj, hogy ha kezdetektol fogva szeret, es bevallotta ezt Neked, akkor ha a szerelem mondjuk evek mulva megszunik, akkor lehet semmi sem marad... :( Es akkor el fogod ot vesziteni, nagyon sajnalom de ennek a legnagyobb az eselye. Sokaig tud az ember szerelmes lenni, de en nem hiszek abban, hogy valaha is baratsag lesz belole. Ha igazan szeret Teged, akkor nagy fajdalommal jar az egesz ,de abbol baratsagot csinalni ? Akkor max azt hitte hogy szerelmes, de nem volt valojaban az. A baratsag meg a szerelem teljesen kulonbozo dolgok.. Baratsagbol esetleg lehet szerelem, de forditva szerintem soha. Ott valami akkor nem volt rendben. Maximum fel lehet epiteni teljesen ujra egy kapcsolatot, de akkor a 0-rol.


Szoval roviden en azt gondolom, hogy ne hagyd magara egyaltalan, es beszelgess vele, egy ido utan magatol ra kell jonnie, hogy ez nem fog menni. De legalabb legyel ott mellette es segitsd amiben tudod, mert mar az is sokat szamit. Persze, hogy olyan dolgokat ker Toled amiket Te nem akarsz, mert o tobbet erez, sajnos ez ilyen. :(

2019. júl. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Második válaszoló, köszönöm szépen az őszinte választ. Lány sajnos nem az a fajta, aki egykönnyen feladja a dolgokat.. Tudom sajnos, hogy a barátságot nem lesz könnyű fent tartani.. mondhatni szinte esélytelen lesz. De én igyekszem, próbálkozom barátként viselkedni vele továbbra is.. csak amit én barátságnak gondolok, azt ő (a lány) jóval többet gondol bele. (pl: kedvesség, figyelmesség, őszinteség, mindent megtudunk beszélni, véleményt - tanácsot adni a másiknak) stb.
2019. júl. 19. 15:32
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ha te nem akarod vele a barátságnál tovább vinni a kapcsolatot akkor ne tedd. Ne neked legyen kìnos az, hogy ő nem èrti meg mi a helyzet. Ő egy önző lehet ès azzal fenyeget, hogy öngyilkos lesz ugyan már ezèr ne legyèl frusztrált. Ne már, hogy ezzel zsaroljon. Szerintem mond el neki a vèlemènyed megegyszer ès közöld vele ha nem èrti meg akkor vège mèg a barátságnak is ès mindegy mivel fenyegetőzik. Foglalkozz a saját èleteddel kapcsolatoddal. Ennyire szerintem te is lehetsz "önző".
2019. júl. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Harmadik válaszoló köszönöm az őszinte válaszod. Jogos a felvetés..
2019. júl. 19. 15:44
 6/9 anonim ***** válasza:
28%
Ne legyelmar emnyire makacs! Egyszer engedd meg hogy kinyaljon :) max iszol elotte. de neki elete napja lenne
2019. júl. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%

Kamu kamu kamu. Aki öngyilkos akar lenni az nem mondja, hogy öngyilkos akar lenni/öngyilkos lesz ha ez és ez történik, hanem öngyilkos lesz.


(Volt legjobb barátnőm folyton hasonlókat mondott nekem és a szerelmének is (legjobb fiú barátja volt) és nem lett öngyilkos, nem vagdosta magát, stb.

Én amikor depresszióba estem, (kitagadott családom, szakított velem a barátnőm, elárult az akkori legjobb barátom) akkor hogyha nem lett volna egy bizonyos ember aki megállít akkor már nem élnék. Én nem mondtam el senkinek, mert nem akartam, hogy bárki megállítson...)

2019. júl. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%

#7: En ismerek olyat aki megtette, sajnos kettot is. Sajnos nem lehet tudni ki hogyan reagal, ki az aki mondja, ki az aki meg is teszi.

Legyszives ne "kamu"-zz itt, mintha Te lennel a Joisten, fogalmad sincs rola, mire kepes az ember, aki elkeseredik. Sokszor hirtelen hozzak meg a dontest, csak utana mar keso megbanni. Nem szabad altalanositani, ilyen nincs --> "Aki öngyilkos akar lenni az nem mondja, hogy öngyilkos akar lenni/öngyilkos lesz ha ez és ez történik, hanem öngyilkos lesz.".

2019. júl. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz öngyilkos, hidd el. Ezzel akar sakkban tartani.

Egyébként egyszerű a megoldás: tedd félre azt, hogy lány és gondold el, hogy mi lenne ha egy pasi csinálná ugyanezt? Puszikat kérne, leszarná, hogy van kapcsolatod és egyebek. Elküldenéd a fenébe, nem? Vele is ezt kell tenned. Persze nem durván, csak elmondani neki, hogy nem akarsz tőle semmit és ezt így nem fogod folytatni. Neki is az lenne a legjobb, ha megszakítanád vele a kapcsolatot. Hamarabb elmúlik a fájdalma, mintha feleslegesen várna rád.

2019. júl. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!