Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok! Ez leszbikusság már?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ez leszbikusság már?

Figyelt kérdés
A barátnőimmel együtt tusolunk néha és engem fel szokott izgatni a puncijuk látványa és néha otthon masztizok rá, de az hogy hozzá érjek az semmi képen nincs a fejembe meg nem is akarok, azt sem akarom hogy más hozzá érjen aki lány. Csak olyan szép a puncijuk, sokkal szebb mint az enyém. Szerintetek leszbikus vagyok? :( És nektek szokott ilyen lenni?

2020. ápr. 8. 09:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
54%
Pasas, egyértelmű a fogalmazásból. Meg abból is,hogy csak a barackra izgult fel, semmi másra :,D
2020. ápr. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Feltéve, ha nem kamu kerdes, annnnnyira birom ezeket... En is voltam kollegista, es nem tudom, de nalunk a furdoszobaba egyszerre egy ember volt jelen, nem pedig egyutt furodgettunk.... Undorito. Leszbikuskent is, hogy valaki ott lenne mikor furdok. Ha meg tobb szemelyes tusolo, akkor letezik fuggony, valamint meg lehet oldani, 10 percet var a masik, hogy ne egyutt legyenek bent tobben... Pf..
2020. ápr. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Ugyi? Én nem voltam kollegista, de voltak nőnemű barátaim és eszembe nem volt együtt fürdeni velük. De még csak vonzódni sem vonzódtam hozzájuk. Úrnőm bocsá', de szerintem taszított is volna a testük csupasz látványa, pedig imádtam őket és csinosnak is tartottam őket. De nem izgultam fel rájuk, még suhanc koromban sem. :D


Számomra olyan elképzelhetetlen, hogy valaki csak a 🍑-ot látja egy nőben. Egy férfinél is, de egy nőnél még inkább... Annyira összetett egy ember és maga a szexualitás is, hogy nem lehet csak egy kijelölt dologra felizgulni, annál sokkal több az egész. Szerintem.


Meg a másik, hogy csak arra a kiemelt pontra vagy irigy? Az arcuk, alkatuk, mosolyuk, xy tulajdonságuk, stbjük nem irigylésre méltó? Vagy rajtad minden pattent csak az a rész nem, amit tkp. nem lát senki?


Akár úgy van, ahogy leírtad, akár úgy, ahogy én írtam, el kéne kicsit gondolkodni és sínre rakni az önbizalmadat.


Meg az identitásodat is, mert biztos, hogy férfi nemű vagy.🤣 Meg vagy nagyon fiatal, vagy egy olvasatlan 40es.


Amúgy erotikus fanficnek még elmenne a sztori, csak erre a barackirigységre szerintem senki nem lenne kíváncsi. De egyéb irigységre sem. Legalábbis én a hajamat tépném, ha egy sztoriban ilyenekről kéne olvasnom. :D


Apropó, ha már úgy se törlik a kérdést és ha már fanficek... Nem tud valaki ajánlani egy jó csavaros, szenvedélyes sztorit? :D

2020. ápr. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja, még annyit had tegyek hozzá... Annyira vicces (és szánalmas), hogy az emberek javarésze azt hiszi, hogy a melegek mindenkibe beleszeretnek és mindenkire felizgulnak, aki a saját neműkből való. Ez miért van vajon? :D
2020. ápr. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
76%

Fiúk..

Megtanulhatnátok már hogy a kamu kérdéseket simán fel lehet ismerni

Egy leszbikus vagy egy biszex lány nem csak a barackot nézi.

Mellesleg én is voltam kollégista, mégsem tusoltam a szobatársammal 😅

Soha nem is jutott volna eszünkbe még részegen sem!

Aki leszbikus vagy biszex az tudja hogy ez nem így megy

Nekünk lányoknak nem csak a p*na számít egy nőben

Sokszor többet jelent egy mosoly minthogy most azonnal lássam mesztelenül..

2020. ápr. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
32%
Nekem meg most egy mosolynál többet jelent, hogy te is baracknak nevezted a mütyürkénket >:) Hehe. <3
2020. ápr. 13. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!