Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Az mennyire jellemző, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire jellemző, hogy leszbikusok korábban már voltak férfival esetleg komolyabb kapcsolatban is?

Figyelt kérdés
Vagy ez változó, van aki mindig is tudta hogy nem érdeklik a férfiak, de valakinek le kell feküdnie velük ahhoz hogy rájöjjön?
2020. ápr. 15. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 6 évig házas is voltam. Aztán rájöttem, hogy a nők jönnek be. Ez abból derült ki a számomra, hogy férfiakkal sosem értettem, illetve élveztem a szexet például. De intimitás terén is sok problémánk volt. Sosem tudtam megértetni az érzéseimet a férjemmel. Most egy nővel élek 2 éve, de minden sokkal jobb. Van egy lányom, és az ex férjem is megbékélt a helyzettel.

Nem mindenkinek világoz ez azonnal. Elvégre az a normális, ha a nők a férfiakat szeretik és fordítva. De előbb utóbb nyilvánvalóvá válik az ember számára, ha eléggé megérik hozzá, hogy megértse.


37/N

2020. ápr. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
*világos ez azonnal
2020. ápr. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen változó, egyénfüggő. Vannak akik már fiatal koruk óta csak a nőkhöz vonzódnak, s vannak akikben később érik meg a gondolat (és a személyiség hozzá) - ld. az #1-es hozzászólót.
2020. ápr. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Sokak fejében nem is opció, hogy homoszexuálisok, ezért sajnos létező jelenség, hogy leszbikusok osszejonnek férfiakkal.


Személy szerint ezt nem úgy jellemezném (és akikkel erről beszéltem, azok is kb így éreztek) hogy fogalmad sincs, hogy vonzodsz-e a férfiakhoz, és minden áron látnod kell f aszt ahhoz, hogy rajojj, hogy felizgat-e vagy sem, hanem inkább olyan, hogy nőkre nem is nagyon mersz nézni, férfiak felé pedig testi-lelki közönyt érzel.

De leszbikusként ha elkezd udvarolni egy fiú, akit kedvelsz is valamennyire emberileg, és külsőre sem taszít, belemesz a kapcsolatba, hiszen mindenhonnan azt láttad, hogy ez a normális, te meg már amúgy is kezdted furcsának érezni magad, mert még nem volt pasid, és nem is vágysz rá. Aztán mikor már jártok, csak remélni tudod, hogy később majd hozzászoksz, vagy megszereted.


Maga a szexualitás sosem változik; az, hogy az adott leszbikus belemegy-e egy kapcsolatba férfival, vagy bottal se piszkálna meg férfit, inkább azon múlik, hogy milyen a környezete viszonya a homoszexualitáshoz, és ami még fontosabb: hogy milyen a saját viszonya a szexualitásához.

2020. ápr. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Na,ezt most nagyon jól megfogalmaztad négyes!

Szerintem sokan élnek így le egy egész életet is akár "álheteróként" egy férfi mellett,de nem mernek/akarnak változtatni valami miatt.

2020. ápr. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
4-es, nekem is nagyon tetszik amit írtál! köszönöm mindenki válaszát.
2020. ápr. 15. 23:00
 7/9 papucsállatkaa válasza:
100%
Simán lehet, én több párkapcsolatom után jöttem rá, hogy a nők érdekelnek
2020. ápr. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%
Jelenleg is egy fiúval vagyok párkapcsolatban. Le is fekszem vele, hisz a szex is egy párkapcsolati elem. A saját nememhez vonzódok, de biszex-nek kellett sorolnom magam annak reményében, hogy így talán elfogad a környezetem. Nem fogadtak el. Tudják, hogy csak azért vagyok ezzel a sráccal, hogy titkoljam a világ elől az igazságot. Saját magamat sem fogadom el, és talán sosem fogom. Egyszer ha viszont szeretne egy lány, talán. A fiúm is tudja az érzéseimet, de úgy van vele, hogy mivel a legjobb barátom, és szeretettel szerelem, jó ez így. Ő szerelmes belém, és nem akar szakítani. Meg lehet kövezni, hogy milyen hülye vagyok és nyomorék, hogy 20-on évesen belementem ilyesmibe. Voltam lánnyal, a mai napig szerelmes vagyok belé, egy fiúért hagyott el. Úgy nőttem fel, hogy ez bűn. Ha lenne egy lány/nő aki szeretne, és velem akarna lenni, gondolkodás nélkül belemennék. De így, hogy szingli lesznikus lennék, sajnos nem vállalnám magam. Nyilván majd szépen lassan felemészt ez az egész, megöl belülről... Tudom. Lehet ítélkezni és pálcát törni a fejem fölött. Sokan vagyunk így, sok ilyen fiú/ férfi is van. Sajnos még mindig Magyarországon, keleten, egy konzervatív, heteronormatív országban élünk.
2020. ápr. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy ideig eltartott míg tudatosult bennem, meg elfogadtam magam, de sosem volt komoly kapcsolaton ferfival, sem szexuális kapcsolatom.


23/L

2020. ápr. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!