Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van olyan leszbikus, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan leszbikus, aki rendhagyó módon nem anyja korabeli nőkkel akar kezdeni, hanem a saját korosztályával?

Figyelt kérdés

Minden harmadik kérdés arról szól, hogy 30-40-50-es nőket hajkurásznak huszonévesek. Miért?

Tudom-tudom, majd jön a sok válasz, hogy érettek. Ezen felül? Saját korosztályukban nincsenek érett lányok és nők, akik jól néznek ki?

Sose értettem ezt a MILF meg GILF mániát.

Csak nem tudom egy ilyen párkapcsolat hosszútávon pontosan hogyan is nézne ki. Homályosítson fel, aki tudja, 20-30 éves korkülönbséggel hogyan működik évtizedeken keresztül egy ilyen kapcsolat.



2020. ápr. 20. 23:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
87%

Saját korosztályomban vagyok otthon

Max 2-3 év korkülönbséget tudok elviselni

2020. ápr. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
83%
Nekem a legutóbbi kapcsolatomban 2,5 évvel volt idősebb a másik lány, előtte meg én voltam idősebb 1 évvel. 20 vagyok én is. Valóban vannak szexi 30-as nők, de szerintem saját korosztályon belül véletlenül sincs generációs szakadék. Számomra fontos, hogy ugyanazok legyenek az igények, a szokások, legyen téma, ne csak a szexről szóljon a kapcsolat. Egy nálam 15-20 évvel idősebb nővel nem tudnánk csinálni azon kívül semmit, mert más szinten vagyunk már az életben, elég nagy különbségekkel. Úgy gondolom hosszú távon egy ilyen kapcsolat nem kifizetődő, és elég sok kellemetlenseget tud okozni. Tapasztalatból írom. Egyszer randiztam egy 25 éves nővel (rá már nem használnám a "lány" kifejezést). Ott is elég sok mindenben eltért a nézőpontunk, és nem azért, mert sokkal érettebb lett volna, hanem mert ez az 5 év most így sok volt mindkettőnk számára. 30-35-nél megint más, de az már egy másik téma. Csak elég rossz olyan falakba ütközni, hogy találok egy rendes 18-22 közötti lányt, de neki 30 feletti ideáljai vannak. Hát én kérek elnézést... :/
2020. ápr. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
93%

nem preferálom az idősebbeket, de idősebb is lehet, ez nem szempont

nekem mindegy mennyi idős, amíg az illető nagykorú és érett a gondolkodása


27/l

2020. ápr. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!