Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért kell leszbikusként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell leszbikusként egyes nőknek pontosan olyan értetlennek és erőszakosnak lenni, mint egyes heteró pasiknak?

Figyelt kérdés

Tele van az oldal olyan nőkkel,akik valami hihetetlen módon nem fogadják el,hogy léteznek heteró nők is a világban.Rengeteg kérdés,amiben ott van,hogy az illető megmondja,hogy nem vonzódik a lányokhoz,de a kérdező CSAK AZÉRT IS megpróbálja belemagyarázni,hogy márpedig de,mert hozzám szólt,rám nézett,meg merte simogatni a vállam stb


Ezt komolyan,miért kell? Tök ugyanolyan,mint amikor egy pasi nem fogja fel a leszbikus szó jelentését.Idegesítő,irritáló.


Annyi gyönyörű,csodás leszbikus nő mászkál a világban,miért kell a heterókat zaklatni? Hogy lehet elvárni azt,hogy a másságot elfogadják,ha mi se fogadjuk el,hogy léteznek heterók,akik azért heterók,mert NEM akarnak nőkkel lenni.Miért kell belemagyarázni teljesen hétköznapi gesztusokba a vonzalmat? Miért kell teljesen figyelmen kívül hagyni,ha a kiszemelted közli,hogy nem érdeklik a nők? Rosszabbak egyesek,mint némely pasi esküszöm


2020. ápr. 23. 09:24
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Erre az erőszakos "majd én megváltozatom az identitását" dologra gondoltam,amit eddig reménykedtem,hogy csak a férfiakra jellemző,mert a leszbikusság kicsit ritkább holló,van akinek még mindig nem tiszta a fogalom.de fordítva meg nem érteni,hogy valaki heteró? erre szerettem volna választ kapni.Bocs,de nem tudok elvonatkoztatni,hogy ki heteró,meg leszbikus,mikor erről szól a kérdés,de már bánom,hogy kérdeztem :/
2020. ápr. 23. 12:09
 12/25 anonim ***** válasza:
0%

Csak a főkérdést olvastam.

Mert sok nőnek ez kell.

2020. ápr. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
63%
Rám például jelenleg HÁROM HETERO FÉRFI van állva, és nem fogják fel, hogy leszbikus vagyok. Mindegyik udvarol, szexuálisan zaklatnak már, tiltogaton őket, de sajnos élőben muszáj találkoznom velük, mind a három a munkahelyemen van... Mégsem kezdem el kiírni, hogy: MIÉRT ILYEN ÉRTETLEN AGYHALOTT MINDEN PASI? Azért, mert most vannak egyszerre hárman is (vicc egyébként, röhej), akik nen adják fel, úgy gondolom nincs jogom általánosítani, és nem ilyen az összes pasi. Bennem is van értetlenség, voltam ilyen helyzetben. Mikor egy hetero nő puszilgatott, fogdosta a seggem, ölelgetett, simogatott háton, lábon. Nem, nálam az már egy barátságba sem fér bele. Például. Tudta, hogy a nőkhöz vonzódom, hogy hozzá is, hogy beleesik az "ideálomba." TUDTA. Mégis csinálta ezeket, nem állt le vele. Úgyhogy én léptem és szakítottam meg vele a kapcsolatot, mert aljas játék ez szerintem. Nemtől és szexuália orientációtól függetlenül is undorító, hogy valakit hülyítesz, játszol az érzéseivel. Jeleket adsz neki, majd kineveted. Igen, lehet, hogy jelen esetben a leszbikus nők azok, akik a legnagyobb szaralakok a világon. Kérdem én, vajon miért? Talán mert sorozatos visszautasítást kapunk HETERO nőktől, akik előtte adták az egyértelmű jeleket? Magyarán játszottaj velünk? Tisztelet a kivételnek!!! (Mielőtt ebbe a mondatba köt bele valaki.) Folyamatosan értlen pasik áldozatai vagyunk. (Szintén tisztelet a kivételnek.) Össze vagyunk törve, magányosak vagyunk. Belém is leírhatalanul sok szeretet szorult, mégsem kell senkinek. Ez van, én ezt elfogadtam. Sokan még nem jutottak el erre a szintre. Úgy hiszem, hogy aki lelkileg a szeretetre/szerelemre ki van éhezve, az nemtől/kortól/szexuális orientációtól FÜGGETLENÜL mindenféle jelzést félre fog érteni, amit teljesen mindegy ki ad, mert annyira görcsösen vágyik már valakire, hogy bárkire rá tudja húzni az illúziót, hogy "neki kellek."
2020. ápr. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

"Erre az erőszakos "majd én megváltozatom az identitását" dologra gondoltam"

Szerintem ez azért elég ritka. Olyan esetet rengeteget halottam hogy egy leszbikus/biszex lány belezúg a legjobb barátnőjébe, vagy odavan az egyik tanárnőjéért, de ezek az esetek nagy részében teljesen ártalmatlan dolgok, és teljesen normális hogy ilyenkor az illető akarva akaratlanul is mindenbe többet lát, többet szeretne látni.

Nyilván ha ezt erőszakosan teszi valaki, az más dolog, de én ilyet még nem tapasztaltam pedig sok meleg fiút/lányt ismerek. Sokat viccelődnek azzal hogy hetero nincs, csak makacs, de ezt teljes mértékben poénból mondják mindig. Lehet hogy szeretnék ha így lenne, de tudják hogy nem, és egyáltalán nem láttam még őket erőszakoskodni. Biztos van olyan is, mert mindenre van példa, de szerintem nem jellemző. És amúgy meg ez mindenféle szexualitású embernél megtalálható. Sok hetero fiú vágya hogy "megtérítsen egy leszbit". A hetero lányoknak is sokszor fáj ha egy jó pasi meleg.

2020. ápr. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Sok mindenkivel előfordul ez, hogy beleszeret egy heteró nőbe. De amit adott esetben ez a lány csinál már teljesen túlmegy a normál határokon. Szerintem sehol nem engedhető meg az erőszakos viselkedés, legyen szó nőkről vagy férfiakról. Valahogy fel kéne ezt dolgoznia, és nem bosszú terveket szövögetnie, amiért az a nő a férfiakhoz vonzódik.
2020. ápr. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
72%

És ez csak saját vélemény, de szerintem van különbség aközött hogy egy hetero pasi nyomul egy leszbikus lányra, vagy hogy egy leszbikus lány egy hetero lányra.

Mert első esetben, az az illető leszbikus lány akkor gondolom nyíltan leszbikus, vállalja hogy a lányokat szereti, és valószínűleg ezt közölte a sráccal, akkor neki meg kéne ezt érteni.

De egy heteróról nem tudhatod száz százalékban hogy hetero-e, mert ha valakit heteronak tartunk akkor az azért van mert ezt tekintjük alapnak. Lehet hogy ő közben nem az, csak nem híreszteli. Plusz valljuk be, a lányok azért tudnak elég félreérthetően viselkedni a barátnőikkel, míg a fiúk többnyire csak kezet fognak, lányok közt megszokott a puszi, ölelés, becézgetés, kézenfogva sétálás, egymás ölében ülés, sőt részegen a fogdosás meg a buliban csókolózás is.

Lényeg hogy amíg egy meleg emberről tudjuk hogy valószínűleg tényleg meleg, addig egy heterónak tartott emberről nem tudhatjuk ennyire biztosan hogy nincs e benne hajlam.

2020. ápr. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
De félreértés ne essék, nem azt a kérdezőt védem aki olyanokat írt ki, hogy nem érti miért nem meleg az összes nő. Azt konkrétan elmebetegnek tartom vagy unatkozó trollnak. Remélem csak a második. Csak azt próbálom mondani hogy szerintem ritka az olyan szélsőséges eset.
2020. ápr. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
51%

Az én következő kérdésem arról fog szólni, hogy egyes emberek miért nem tudnak egy (hosszasan kifejtett) kérdést értelmezni és annak valódi tartalmára válaszolni?:D

Miért kanyarognak el, miért kezdenek el filozófiálni, bírálni a kérdezőt és több ízben kijavítani a kérdését. Megjegyzem van, amikor jogos, de ezekben az esetekben pont nem. És képesek regényt írni, hogy a kérdező miért leszbikusoknak szegezte a kérdést...kegyetlen:D

2020. ápr. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Légyszíves konkrétan írd le mire gondolsz utolsó, mert így nem értem mi a baj a válaszommal? Miért tértem el a tárgytól? Mi a kérdés valódi tartalma szerinted? Mi nem volt jogos? Hajlandó vagyok beismerni ha tévedtem csak akkor mond hogy konkrétan mire gondolsz? Nem akartam bírálni a kérdezőt, akkor sajnálom ha úgy jött le, de nem annak szántam. Csak nem értek egyet a gondolatmenettel.
2020. ápr. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
49%
"megpróbálja belemagyarázni,hogy márpedig de,mert hozzám szólt,rám nézett,meg merte simogatni a vállam stb" Nem hiszem,hogy ezek miatt bárki is azt hinné egy nőről,hogy nem heteró.😀
2020. ápr. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!