Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Csukott szemmel kényeztetitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csukott szemmel kényeztetitek barátnőtöket a nyelvvel, vagy nézitek, ahogy élvezkedik, vagy csak relaxál?

Figyelt kérdés

Ez a leszbikusok kategória így kérem szépen, hogy férfiak ne válaszoljanak a kérdésre.


18 (leszek) és kb. mostanság kezdtem el felfedezni magamban a vágyat a legjobb barátnőm iránt. Nem vagyok benne biztos, hogy leszbikus lennék, csak valami megváltozott bennem, és mintha vágyakoznék rá, eddig ezt nem éreztem.


Eldöntöttem, hogy megakarom próbálni vele... De kicsit aggódom attól, hogy jól csinálom-e. Még életemben nem nyaltam puncit, s eddig nem is terveztem. Külső szemmel fogalmam sincs most így hirtelen, hogy mit kellene csinálnom.



2020. ápr. 26. 08:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mindkettő jó!
2020. ápr. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Kezdésnek ismételd át azt, amit a nemi szerv anatómiájáról tanultál az iskolában. És azt most nem viccből mondom. Tehát hogy mi hol van, kb hogy néz ki, mennyi ott átlagosan az idegvégződés, stb. Hiába van neked is olyan, azt ritkán szoktad nézegetni gondolom.

A nyalást ne a csikónál kezdjed.

Bő nyállal ügyködj.

Vágd le előtte a körmöd rendesen.

Kérdezgess. Ne azt, hogy Jó így? Hanem azt, hogy gyorsabban? Lassabban? Erősebben? Stb. Ha azt kérdezed hogy jo-e talán nem meri megmondani hogy nem, mert nem akar bunkó lenni.

Ne kérdezgess túl sokat, hiszen akkor nem kap ingert a nyelved által. Próbálj a jelzéseire figyelni. Ha a épp kérdezel, a hüvelykujjaddal simogasd tovább a kényeztetett felületet. Így nem zuhan úgy az izgalmi szintje.

Simogasd a többi testrészt. Mellek, has, fenék, comb, ha hosszú a kezed, akkor nyak, arc.

2020. ápr. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Magáról a nyalásról nem is írtam...


Szóval a mozdulat alapvetően nem bonyolult. Kb olyan, mint amikor egy gombóc fagyit nyalsz. A különbség az,hogy itt nem az a cél,hogy

2020. ápr. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi véletlenül elküldtem

Nem az a cél, hogy a szádba juttass valamit (ugye általában ez a cél,ha megnyalsz valamit) hanem az, hogy a nyalogatott felületet ingereld az érintéssel. Próbáld ki a kézfejeden a különbséget. Először fárasztó és furcsa lesz, de bele lehet jönni.

2020. ápr. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Fhu... Köszönöm ezt a részletes tanácsot. Sokat segít az önbizalmamon. Szabad olyat kérdezni, hogy neked milyen volt az első? Milyen íze van (nem vagyok régimódi, de még sosem nyaltam meg) a barátnőd mikor orgazmushoz lyutott eltolt magától?
2020. ápr. 26. 13:15
 6/11 anonim ***** válasza:
Nyálkás, édeskés, furcsa. Nem tolt el.
2020. ápr. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nézz mélyen a szemébe miközben nyalod,az baromi izgató tud lenni.😉
2020. ápr. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
és lapos nyelvvel csináld ;)
2020. ápr. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ő biszex vagy legalábbis vonzódik a lányokhoz?
2020. ápr. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Túl vagyok a dolgon... És bár noszogatni kellett, végül belement mert tudom, hogy valahol Őt is emésztette a kíváncsiság.


"Mintha mindigis ezt csináltad volna" ez volt a reakciója, és kölcsönösen elvittem az orgazmusig... Imádtam, izgatott voltam.... Köszönöm mindenki bíztatását, nagyon örülnék ha barátkozhatnék itt és... Nem tudom, megköszönjem személyesen is.... Ahj... Ez ojan ciki.... Mindegy... Köszi mindenkinek

2020. ápr. 29. 10:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!