Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Csukott szemmel kényeztetitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csukott szemmel kényeztetitek barátnőtöket a nyelvvel, vagy nézitek, ahogy élvezkedik, vagy csak relaxál?

Figyelt kérdés

Ez a leszbikusok kategória így kérem szépen, hogy férfiak ne válaszoljanak a kérdésre.


18 (leszek) és kb. mostanság kezdtem el felfedezni magamban a vágyat a legjobb barátnőm iránt. Nem vagyok benne biztos, hogy leszbikus lennék, csak valami megváltozott bennem, és mintha vágyakoznék rá, eddig ezt nem éreztem.


Eldöntöttem, hogy megakarom próbálni vele... De kicsit aggódom attól, hogy jól csinálom-e. Még életemben nem nyaltam puncit, s eddig nem is terveztem. Külső szemmel fogalmam sincs most így hirtelen, hogy mit kellene csinálnom.



2020. ápr. 26. 08:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Örülök neki hogy sikerült! További sok szép ilyen élményt!
2020. aug. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!