Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Kipróbálnék egy éjszakás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kipróbálnék egy éjszakás lesbikus sexet, hogy lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hetero vagyok és kiváncsi, hogy lehet csak alkalmi kapcsolatra 6 viszonyra lesbikus vagy bisex lányokat keresni?

2020. máj. 13. 17:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Minden hölgy kommentelőnek üzenem,hogy létre lehet hozni nagyon könnyen! Én normális pasi vagyok,járok rendszeresen swinger klubba,oda ha gondoljátok le megyünk együtt. Vagy le viszlek benneteket. Direkt nem írok senkinek privit. Ha érdekel benneteket a lehetőség nyugodtan keressetek. Én nem akarok beszállni nyugi,nem vagyok egy idióta pióca,csak tényleg segíteni próbálok.
2020. máj. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Sjjrfk1 válasza:
25%

10


Te szerintem ne osztogassál nyelvtan leckét amiko olyan fogalmazási hibát ejtessz hogy attól fejre lehet álni...

Idióta

2020. máj. 17. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
66%
Emeled már ki miben hibázott. Aki meg az ejtesz helyett ejtesszt ír, az ne okítson másokat.
2020. máj. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtöbb nőben bujkál vágy , vagy kiváncsiság ebben a dologban . A feleségem totál heteró , de multkor arra kért nézzek a neten nagy csiklójú csajokat . Kétszer végignézte , persze én is felizgultam a képekre , és amikor a bugyijába nyúltam eszméletlenül tocsogott a punc.ja . Persze szex lett a folytatás . Amit sosem szokott a cumi elött hosszan szopogatta a cicigombom (?) , utána a cumit is máshogy csinálta . Nem tudom ki mit gondol , de én azt hiszem , hogy bele tudna sodródni egy kis asszonyos nyalakodásba . Minden esetre én azt mondtam neki , hogy semmi kifogásom sem lenne , ha egy ilyen helyzetbe kerülne .
2021. jan. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
#14 Ez a kíváncsiság benne van a csajokban vagy legalább elképzelte milyen lehet egy másik csajjal, arról meg vagyok győződve a nők többsége (manapság)került olyan szituációban, hogy legalább egyszer megesett. Annak dacára, hogy nem leszbikus vagy biszex igazából. A csók meg szinte 100% arány, hogy volt már ajkakra[itt arcra gondoltam] legalább.
2022. jan. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!