Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Úgy érzem sosem fogok találni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem sosem fogok találni olyan lányt, aki hozzám illik, mert túl elvont, nem átlagos, furcsa, bizonytalan és szomorú vagyok. Más is érzett már így?

Figyelt kérdés

Mindenki valaki olyat keres, aki határozott, rendben van önmagával, nincsenek kétségei semmiben, életvidám. Amit persze meg is értek. Nyilván senkinek nem kell egy enyhén depressziós, elvont lélek, aki még nem teljesen kifejlett személyiség és sok dologban nem határozott, hogy mit szeretne. Bele kell törődjek, hogy amíg ez van (és hát kitudja meddig lehet ez így, évek munkája is lehet) addig ne is álmodjak arról, hogy lesz valakim? Csak csendben húzódjak meg és tegyem magam hasznossá?

Elnézést az önsajnáltatásért, de eléggé elkeseredettnek és szeretethiányosnak érzem magam...



2020. máj. 19. 20:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

#10

Én szívesen babusgatnék valakit, nagyon szeretnék már valakivel törődni és azt is szeretném, hogy valakinek én is fontos legyek.

2020. máj. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

A koromat lehagytam, bocsi. 20 éves vagyok.


10-es voltam. :)

2020. máj. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Bár én a melegek férfi részét képviselem, szeretném megosztani a gondolataimat veled, mivel én is sokszor élek meg a tiédhez hasonló pillanatokat, mint te, viszont én már kapcsolatban élve szeretném megosztani a tapasztalataimat, és a gondolataimat:

Az első, és legfontosabb, hogy ne gondold azt, hogy amíg ugymond ilyen vagy, addig ne találna meg a szerelem. Ezt nem tudhatod. Azt viszont már befolyásolhatja -és ezt tapasztalatból mondom neked- ,hogy az a kapcsolat mennyire lesz tartós, mennyire lesz erős köztetek a kötelék, és mennyire lesztek boldogok egymás mellett.

Én elsősorban azt javaslom neked, hogy tessék szépen kiszomorkodni, kisírni magad, és szépen lassan feltápászkodni a padlóról, mert több van benned, mint hinnéd. Már azzal, hogy felismerted, hogy problémád van, már félig nyert ügyed van :) Mostmár tenned kell érte, hogy ez megváltozzon. Az én stratégiám az most, hogy én is elkezdem rendbe rakni magam, elkezdek hamarosan pszichológushoz járni, aki segít rendbe rakni bennem ezeket a dolgokat. És ezt mind magamért teszem. És te is megérdemled azt, hogy boldog légy és boldog párkapcsolatban élhess.

Másodsorban viszont azt is értsd meg, hogy senki sem tökéletes, meg van mindenkinek a hibái, pozitív és negatív tulajdonságai. És ha megtalál a Nagy Ő, ő úgy fog szeretni téged, ahogy vagy, minden hibáddal, erényeiddel együtt, hidd el nekem :) Szóval fogadd el magad a hibáiddal, szomorúságoddal, örömöddel együtt, és ne törd azon a fejed, hogy nem fog senki sem szeretni. A nem átlagosságra és furcsára válaszolva, ezzel sincs baj. Légy egyedi, légy büszke magadra, és mint mondottam, fontos lenne, hogy megbékélj magaddal ott bent. Ehhez ma már sok cikk, videó, illetve könyv és kurzus is elérhető. Mindemellett én a pszichológust is ajánlanám neked, biztos tudna neked segíteni.

Én kívánom, hogy találd meg a boldogságot és a jót az életben, és remélem hamarosan minden jóra fordul. Ez egy nehéz dolog és nehéz ezzel szembe nézni, leszámolni, de hidd el, nem lehetetlen.

Remélem tudtam segíteni neked, és ha úgy van, írhatsz üzenetet is 😇

Sok sikert, erőt és boldog párkapcsolatot kívánok!

2020. máj. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sok furcsa lány van, de az emberek különbözőek, ez bennük a szép.

Tényleg csak találni kell valakit, akivel jól kijöttök, és akkor sok mindent jobbnak fogsz látni.

Néha én is szoktam magányosnak érezni magam, szerintem nincs olyan ember, aki ne érzett volna így legalább 1-2 alkalommal.

Nyitni kell egy kicsit a másik felé. :)

28/L

2020. jún. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Hasonlóan éreztem én is. Aztán néhány hónappal ezelőtt megismertem egy srácot, akiről később kiderült, ő is olyan "furcsa és különc" mint én.

Előtte én is kilátástalannak láttam a helyzetet, tulajdonképpen már fel is adtam és nem törődtem ezzel a témával.

De az én példám is mutatja: van remény. Talán a legváratlanabb helyzetben botlotok egymásba.

Kitartást!

2020. jún. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!