Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Megbocsátanád a megcsalást,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátanád a megcsalást, ha úgy látnád, hogy a másik fél tényleg megbánta?

Figyelt kérdés
Leszbikus nők véleménye érdekel.

2017. máj. 30. 16:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Nem . Nincs 2. Esély csak 1 Ha ezt eljátsza akkor így Járt. Akkor gondolkodott volna mikor mással volt. Nem érdekelne továbbiakban az illető akármennyire jönn sírni hogy megbánta. Hàt én meg megbántam ,hogy megbíztam benne. Ennyi.
2017. máj. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez attól is függ mióta vagytok együtt.

Én megtettem, mert azt lattam megbánta. Aztan megtette újra és újra. Úgy álltam hozza az elején hogy egy-két botlás még belefér, visszaélt vele sajnos. Mostmár nem hagynám, ha szeret akkor nem csal meg. Én sem csalom meg a barátnőmet és ezt el is várom tőle is.

Azt tudom tanácsolni, ha régóta együtt vagytok (évek) és tenyleg úgy érzed, meg tudsz benne bízni, akkor talán, de bizalom nélkül nincs kapcsolat, utána már csak időhúzás.

25/L

2017. máj. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Így általánosan nehéz véleményt mondani, a barátnőd személyét kell megvizsgálni. Nem vagyok rá büszke,de én is megcsaltam a barátnőmet, és részemről tényleg csak egy hiba volt. Szerencsére megbocsátott nehezen, és soha többé nem csalnám meg. Akkor anno én kerestem az alkalmat, én csaptama szelet a másik nőnek, most meg ha nálam próbálkozik valaki visszautasítom.Pedig azóta olyan is próbálkozott, aki kifejezetten az esetem volt és biztosan nem tudta volna meg a párom... Azóta még flörtölni sem szoktam, azelőtt meg simán benne voltam, és leggyakrabban sajnos én kezdeményeztem.Ezzel nem azt mondom, hogy minden megcsalást meg kell bocsátani,kétségkívül van, akinek nem érdemes, de olyan is van, aki tényleg jó irányba változik. Tehát jól gondold át, amit írtam azért ne vedd készpénznek,hogy a te pároddal is így lesz, nyugodtan légy szigorú mikor döntesz.
2017. máj. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

3 és fél évig voltunk együtt, idén áprilisban töltöttük volna a 4-et, de tavaly szeptemberben szakítottunk. Állítólag ez volt az első és egyetlen alkalom, hogy megcsalt, de 4 hónapig járt össze azzal a nővel. Még mindig beszélünk,érdeklődünk egymás felől és már többször is bocsánatot kért. Ugy látom, hogy megbánta, bár lehet, hogy elfogult vagyok, mert sajnos még szeretem.:-( Mióta szakítottunk egyikőnknek sem volt senkiknk,legalább is úgy tudom, hogy neki sem volt.


#3,Neked mennyi idő után bocsátott meg?

2017. máj. 30. 17:56
 5/11 anonim ***** válasza:
Több mint 1 év után.De ő is azt mondta, hogy a szívével sokkal előbb megbocsátott,mint az eszével:-)
2017. máj. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 titkoskert ***** válasza:
Én a párom 2 év után csaltam meg. Nem szép dolog, de nem tudom vissza csinálni. Elmondtam neki a 2 honapig tartó viszonyt. Mert ha ehhez volt pofám, ahhoz is legyen, hogy szembe nézek a problémával... Együtt élünk azóta is, több mint 6 éve, és azóta egyszer sem történt ilyen. Akkor is együtt éltünk, 2 hétig nem szólt hozzám, egy hónapig nem ért hozzám... De megbeszéltünk mindent. Nála alapjaraton nagy a féltékenység, csak nem tudom, miért. Szerintem a párom jobb csaj, 5 perc alatt találna magának partnert... De soha nem bosszulta meg. Csak gondolkodott rajta. Mondtam is neki, hogy megerdemelnem, de bele is pusztulnék... 😕
2017. máj. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Soha. Szerintem iszonyat megalázó a megcsalt fél részéről nézve és a megcsaló oldaláról pedig borzasztóan szánalmas, hogy ennyire ösztönlény. Én nem tudnék egy ilyen után megbízni benne.
2017. máj. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Soha nem tudnám megbocsájtani. Megalázó és undorító. Ez egyszerűen árulás, ha valaki valakit szeret, akkor nem vágyik másra. Ezért is nincs kapcsolatom, még nem csaltak meg ugyan, de látom mire megy ki a játék a legtöbb leszbikus nőnél. Én még olyan embert sem csaltam meg, akit nem szerettem, olyat, akit szerettem, meg nem is tudtam volna soha.
2017. máj. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem tudnám megbocsàjtani, és kérdés nélkül kitenném a szűrét, ami nem túl szép, ugyanis én is megcsaltam a legutóbbi két baràtnőmet. Nem voltam korrekt, de ha elmúlik bennem a tisztelet a másik irányába (ez annak köszönhető, hogy hibázott), akkor meg tudom tenni. A legtöbb emberben alapból nincs tisztelet, és emiatt teszi meg. Nem az érzelmek minőségétől szól a hűtlenség. Legtöbbb kapcsolatomban meg sem fordult a fejemben, hogy megcsaljam a páromat, és nem azért, mert annyira szerettem a másikat. Egyszerűen tiszteltem, és nem érdemelte meg, hogy átverjem. Aki bántott, azt én is tudom bántani. Ahol nincs, vagy sosem volt tisztelet, ott szét kell menni. Nem lesz már abból egészséges párkapcsolat sosem.
2017. jún. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 bringásjoci ***** válasza:
Kérdezd meg mit szólna egy szwingerhez.Kiváncsiságból.
2020. máj. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!