Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok! Az ismerkedés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok! Az ismerkedés netenl,hogy a könnyebb? Először látod az arcát az alapján, vagy csak beszélgetsz vele és később tudod meg hogy néz ki.

Figyelt kérdés
Mind a kettőnek van előnye és hátránya is, ki melyiket részesíti előnyben, és miért?

2020. máj. 25. 06:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy könnyebb ha először beszélgetünk.Sok visszautasítast kaptam azért mert fiús vagyok.
2020. máj. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is úgy könnyebb, hogy elsőnek beszélgetünk, utána pedig képet küldünk.

De ebben az a hátrány, hogy ha jókat beszélgettek, elvagytok, akkor ha küldtök x nap után képet és ha nem tetszik a másik, akkor valszeg utána már nem lesz beszélgetés vagy ha igen, akkor is más lesz a beszélgetés sűrűsége, a beszélgetés "hangulata". Szóval nagyon lehet érezni, ha a másiknak nem jössz be attól függetlenül, hogy leírná "bocsi nem vagy az esetem".


De a kép nem minden, mindenkiről vannak jó és rossz képek. Én pl ismerek olyan lányt, aki nem fotogén, de élőben pedig annyira szép, szóval azért ott nála kicsit az átlagnál másabb a képen vs személyesen a kinézete.


Ha tinderen ismerkedsz, akkor meg ott úgyis látod a kinézetét. Csak oda sokan pont "túl jó" képet tesznek ki. Tudjátok vannak azok a videók, ahol a valóság vs insta kép, na ott tinderen is van pár ilyen lány. :D


De ha képet is cserélsz valakivel, akkor célszerű mihamarabb találkozni vele, mert ott derül ki minden a személyes találkozónál.

2020. máj. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2es en is ilyen vagyok. Kepeken nagyon csunya eloben szep. Sokan nem is ertik hogy lehetek ennyire csunya a kepeken. Egy exem mondta meg h a kepeken olyan vagyok mint egy férfi, de a valóságban meg szép
2021. aug. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én még csak most probalgatok netem ismerkedni, hát nem könnyű.


Próbálok beszélgetni pár sort. És ha lehetőségek engedik akkor találkozni minnnel hamarabb. És úgy is ott dől el minden!

2022. jan. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!