Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogy jobb első csókot adni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jobb első csókot adni valakinek meglepetésszerűen?Arc megsimogatása aztán csók vagy arc megsimogatása,csak végigcsókolása aztán csók?Melyik szenvedélyesebb és "nyerőbb" első alkalomra?

Figyelt kérdés

2020. máj. 25. 21:38
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
A második verzió *NYAK végigcsókolása akart lenni,bocs.
2020. máj. 25. 21:38
 2/17 A kérdező kommentje:
Tehát arcsimi aztán csók vagy arcsimi,nyakcsókok aztán csók?😊
2020. máj. 25. 21:39
 3/17 anonim ***** válasza:
83%

Meglepetésszerűen ne akarj senkit lesmárolni. Baromi veszélyes, mert ha ő nem így gondolta, szexuális zaklatásnak minősül. Egyértelmű jeleket adjál, hogy most csók lesz.

Haját füle mögé simítod, közben finoman megtartod a fejét és lassan közeledsz felé. Arcon puszilod, majd közelebb a szájához, majd száján; ha ezt mind hagyja, akkor lehet óvatos csók.

2020. máj. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
71%
Nah, ezen sose gondolkoztam, nem csináltam előzetes forgatókönyvet csak jött ahogy jött, az egyik így a másik úgy.
2020. máj. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Egyes:Ezt komolyan sem veszem... Jesszusom.Két felnőtt nőről van szó,akik mát ismerik egymást egy ideje,nem egy vadidegenről...

Kettő:Oké,vannak más esetek is,de én most csak erre lennék kíváncsi,amit írtam.(:

2020. máj. 25. 21:53
 6/17 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem a nyakpuszit engedd el,legalábbis nekem az már elég intim.Nézz mélyen a szemébe és mehet a csók egyenesen a szájára!Hajrá csakok:)
2020. máj. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
62%

Pedig az egyesnek van igaza

Letamadni amúgy sem szexi

2020. máj. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Utolsó:Ezt értenem kéne?Vagyis ezt,hogy "letámadni amúgy sem szexi"?😀
2020. máj. 25. 22:56
 9/17 A kérdező kommentje:
Amúgy én biztos nem ilyen csókra vágynék,pláne először,ha más akarna engem megcsókolni,akit jó ideje ismerek,tehát NEM egy idegen. :DD
2020. máj. 25. 22:57
 10/17 anonim ***** válasza:
43%

kerdeztel valamit

Valaszoltunk

2020. máj. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!