Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mennyire igaz rám, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz rám, hogy leszbikus vagyok? I I v "Mi lehetek én?" "Ez csak átmeneti dolog?"

Figyelt kérdés

Kiskoromban nem igen észleltem magamon, mert szerettem volna olyan lenni, mint a többi (gondolom én). Az egyik ismerősöm szerint én csak "játszok" a fiúkkal, kihasználom őket, szóval CSAK hitegetem őket. Én is észrevettem magamon ezt, hogy amint megismerem és elkezd belém szeretni én onnantól már letojom magasról és úgymond mást keresek. Lányokat eddig azért nem is néztem meg (persze volt 1-2 nő és lány az utcán nah:D) de egy váratlan fordulat jöttén előtört belőlem nagyon ez az érzés és nem tudom titkolni sem (persze a közelebbi barátaim előtt nem is akarom mert tudom hogy úgyse mondják el senkinek). Már átestem azon a "szakaszán", hogy nem szeretem magamat emiatt és icipicit elkezdtem karcolni is magam de csak ennyi történt, utána leálltam.

Most ott tartok, hogy egyre több csajt nézek meg és nem is érdekel annyira hogy ki látja már (szüleim előtt azért vigyázok). Tehát nagyon BIZONYTALAN vagyok még mindig magamban..

Ez nem csak egy átmeneti dolog?

Mi lehetek én?

Ezek a kérdések kattognak minden egyes nap a fejemben és nem tudom mi tévő legyek. Már lassacskán 8 hónapja van ez így velem, de kezdem feladni hogy újból "normális lehessek", mert élvezem is ezt az egészet MÁR. (nem volt bajom amúgy sem a melegekkel és úgy az LMBTQ-s dolgokkal hisz szerettem őket mindig is)


Elnézést, de nagyon szétszórt vagyok ilyen téren és értelmes válaszokat szívesen olvasnék e zagyvaságom alatt.

(ha valaki tudna segíteni/tanácsot adni, akár személyes tanácsot adni vagy mit.. . az akkor nyugodtan írjon személyes üzenetet)



2020. máj. 25. 23:24
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

legyél bátor. élj ahogy akarsz.


de amúgy nekem az jön le, hogy nem voltál még igazán szerelmes.

2020. máj. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15%
Na szoval ahoz hogy el tud dönteni hogy a lányokat szereted e ahoz elöb lekel feküdni 1fiúval majd 1lányal és elemezni a 2öt vagy beszélgetni 1lezbikus növel hogy ö miböl jutot ara hogy lezbikus hát nem minden ember egy forma ezért van akinél ez tatrós dolog van akinél nem tartós de viszont az már 1jel hogy meg nézed a nöket de viszont minden nö meg nézi a nöket hogy milyen a frizurája vagy de jó a ruhája ha szexuálisan is vonzodol a lányokhoz na akkor vagy lezbikus ha nem vonzodol szexuálisan hozályuk akkor pedig nem és ha el dölt a kérdés akkor el kell mondani barátoknak szülöknek és szurkolj hogy el fogadják mert ha nem fogadják el akkor kezdheted az életedet a szülök barátok nélkül tervezni de ha el fogadják akkor nincs gond
2020. máj. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is ebben a dilemmában vagyok sajnos

Nem tudom eldönteni, hogy ki is vagyok valójában...

Bár nálam ez amiatt is lehet, hogy tinédzser vagyok, sok bajjal, gonddal, és most fejlődik igazán ki a személységem. Ezáltal most keresem önmagam. Ha te is tizenéves vagy, akkor ezt tudom csak neked mondani. Remélem segítettem! További szép napot!

2020. máj. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan csaj akivel eltudnád képzelni a párkapcsolatot?
2020. máj. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Adj egy kis időt magadnak,ne kattogj,csak sodródj az árral,csináld ami jól esik,azzal akivel jól esik,egyik dolog követi a másikat,ezáltal majd szépen lassan rendeződik benned minden.

:)

2020. máj. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Azért vannak olyan csajok akikkel igen. Például igen, úgy érzem eltudom képzelni.

18 éves vagyok, de nem annyira sikerült még megtapasztalnom a szerelmet csajjal, pedig egy leszbikus csaj az nyomult rám, meg akar is (csak bonyolult a dolog, szóval egyelőre nem akar mert nem biztos magában :D).

Sráccal annyira nem szeretem a szexuális kapcsolatot, és nem is hagytam magam nekik sosem egy kis csók meg tán tapit hagytam.. de nekem nem esett jól egyik sem. Sajna tényleg nem próbáltam még csajjal, de szívesen kipróbálnám, mert érdekel hogy lezárjam magamban ezt a dolgot (ugyan már elfogadtam, hogyha az is lennék, szóval ezért is szeretnék mihamarabb legalább egy csókot egy csajjal is:D)

2020. máj. 26. 15:16
 7/8 anonim válasza:
100%
Szerintem nem kell azon gondolkodnod, hogy milyen a szexuális orientációd. Élj, ismerkedj, aztán majd úgyis rájössz, hogy mi a helyzet. Nem kell minél hamarabb bekategorizálnod magad valahova. Van még időd :D Megértem, hogy leszeretnéd zárni magadban ezt a dolgot (én is ilyen voltam), de aztán rájöttem, hogy igazából teljesen mindegy, hogy milyennek mondom magam, vagy mások minek mondanak. Ha meg most van egy olyan csaj akivel kipróbálhatod magad, akkor nincs mit vesztenetek :D
2020. máj. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igazad van, akkor köszönöm. :D Megpróbálok így tenni. De nem szólom el magam, mert most Pénteken tán találkozok azzal a csajjal, aki akar tőlem valamit. Csak sikerüljön, az idő miatt is. És akkor lehet, hogy már le is zárhatom magamba, mert ugye, ha van egy lehetőségem akkor letudnám zárni. De ha nincs, akkor meg csak az van, amit mondasz. :D (meg mondtak páran előtted is)
2020. máj. 27. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!