Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusként érdemes megpróbá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusként érdemes megpróbálni a Tindert, ha komoly kapcsolatot keres az ember? Kinek milyen tapasztalatai vannak?

Figyelt kérdés

Eddig nagyobb arányban hallottam, hogy inkább kalandokat keresnek ott és nem éri meg komolyat keresni.

De voltak, akiknek bejött és mai napig együtt vannak.

Itt kinek milyen tapasztalata van a Tinderrel kapcsolatban? Megéri felnézni?

Esetleg valami tanács azoknak, akik gondolkodnak azon, hogy regisztrálnak?


2020. jún. 23. 10:42
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

#10 Igen, sajna amit én személy szerint eddig láttam Fb csoportokból, nem éppen volt bízató.



Nagyon szépen köszönöm mindenkinek az eddigi válaszokat! :)

2020. jún. 23. 15:15
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam fennt, inkább fiatalabbak használják..

Hát sűrűn belehuznak a csőbe,hogy hamar meggondolják magukat egy adott dologgal kapcsolatban..

Elhuzzák a mézes madzagot előtted aztán a végén kopp lesz.

Kiváncsiságból regisztráltam anno,de soha többet...

Az én érzéseimmel ne szorakozzanak :)

2020. jún. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! :)
2020. jún. 25. 20:58
 14/17 anonim ***** válasza:
Én tinderen is próbálkoztam egy ideig de már nem. Mondjuk csak kalandot kerestem (kiírtam) de sokat láttam aki normális kapcsolatot próbál. Viszont engem is rengeteg pár betalált, hogy hármas...ez vette el a kedvem.
2020. jún. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
2020. jún. 27. 11:04
 16/17 anonim ***** válasza:

#10: Többségben a fiatalabbak vannak, 17-21-es korosztály, de azért vannak tőlük idősebbek is, legalábbis 2-3 éve amikor én Tindereztem, akkor így volt. Most nem tudom, hogy mi a helyzet fent.


4. voltam

2020. jún. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2020. jún. 29. 10:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!