Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Léteznek normális leszbikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek normális leszbikus biszex lányok?

Figyelt kérdés
Komolyan úgy érzem hogy kihaló félben vannak az őszinte tisztességes lányok... tisztelet a kivételnek! De merre vagytok?

2020. júl. 2. 19:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Egyre inkább azt veszem észre,hogy nagyon ritka manapság az olyan lány,aki tényleg normális,nyitott,őszinte,türelmes,aki szán időt arra hogy megismerjen milyen is vagy valójában,aki értékeli azokat az igazi szívből jövő dolgokat amiket nyújtani tudsz/tudnéál neki,s amiket nem lehet pénzért megvenni,aki nem csak illemből érdeklődik a hogylétedről...

:/


31/N

2020. júl. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Helloka.


A barátnőm is ful bisex. Nem volt gondja eddig a csajozással vagy az ismerkedéssel. A nagyobb gont mint feljebb is írtátok, kommunikáció megy egy darabig és a másik fél eltünt. Pedig megbántva nem volt.

2020. júl. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Sziasztok, én is biszex nő vagyok és jelenleg egy kedves, aranyos nőre vágyom, akivel amolyan testi-lelki barátnők lennénk. Szóval ha valaki hasonlóan van, írjon nyugodtan :)
2020. aug. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Vannak normális nők (én is annak tartom magam), csak nem elég normálisnak lenni, kell egy csomó minden más is, hogy olyasmi alakuljon ki valakivel, ami több, mint egy beszélgetés.

Szóval két nem kamus nő találkozása nem feltétlenül eredményez sírig tartó kapcsolatot.

2020. aug. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!