Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szép, nőies leszbikusok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép, nőies leszbikusok valójában nem léteznek? Tehát az a nő, aki nagyon csinos, nőies kívül-belül, az csak csontheteró lehet?

Figyelt kérdés

2017. márc. 25. 22:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a hülyeséget honnan vetted????#


Igen sok nöies leszbikus nö van, ahogy kimondottan férfias megjelenésü meleg férfiak is.

2017. márc. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs akkor asszem közölnöm kell a nőies leszbikus ismerőseimmel...
2017. márc. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
14%
Dehogyis nem léteznek ,csak sima szexkapcsokatos oldalakon rengeteg gyönyörű nő van aki csak nőt keres !
2017. márc. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
De van sok ilyen nő. 😉
2017. márc. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Kedves 3-as Válaszolóm! Ne aggódj, hagyok a férfiaknak szép,nőies nőket ;) Eleve, kevés leszbikus és biszex nő van, és értelemszerűen kevesebb köztük a szép,feminin nő, úgyhogy hidd el, a heteró nők közt rengeteg Neked tetsző,szép nőt fogsz találni! ;)


A többi Válaszolómnak is köszönöm a kommentjeiket, megnyugtat,hogy köztünk is vannak szép, nőies nők, csak valahogy nekem a leszbikus/biszex nőknek szánt rendezvényeken nem igazán jött át :) Én is nagyon nőies nő vagyok, de nem teljesen leszbikus, inkább enyhén biszex, mert a nagyon vonzó, kellemes személyiségű férfiak nekem is tetszenek, de ha választási lehetőségem lenne, hogy egy szép, nőies nő vagy egy nagyon vonzó férfi hajt rám, akkor a nőt választanám. :)

2017. márc. 26. 09:21
 6/16 MaryRead ***** válasza:
100%
A barátnőm gyönyörű is, és nőies is. Szerintem keresgélni kell csak. A nőies nőkről kevésbé látszik talán, hogy leszbikusak... de attól még..
2017. márc. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%

A leszbikus és a "csontheteró" között azért még nagyon színes a skála.

De egyébként leszbikus nők között is vannak gyönyörű, nőies nők.

És biszexek között is. Csak maximum nem annyira lesz egyértelmű kivülről a szexualitása. Én biszex vagyok, és kifejezetten nőiesnek tartom magam. És ismerek másokat is akik azok ;)

2017. márc. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%

megen a jó öreg sztereotípiák.

minden lezbikus fiús, kövér, csúnya nő!!

minden feminista szőröslábú szörnyeteg!

így van!

2017. márc. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%

Dehogynem vannak! :-P Rólam senki nem mondaná meg, hogy az vagyok, pedig de.. én is a nőies leszbikusok táborába tartozom! :-)


23L

2017. márc. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Portia de Rossi, Ellen Page,St.Vincent,Cara Delevigne,Sarah Paulson - Szerinted nem szépek és nőiesek?? Meg ha te is annak tartid magad akkor hogy teheted így fel a kérdést?? Azért mert te nem láttál egyes rendezvényeken akkkor már nem is lehetnek??Te csonthülye vagy.
2017. márc. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!