Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Az gáz ha leszbikus vagyok és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha leszbikus vagyok és együtt alszom a féltesómmal aki szintén lány?

Figyelt kérdés

Alapvetően eszembe nem jutna rámozdulni és valamenyire ő is tudja rólam hogy leszbi vagyok (nem mondtam neki konkrétan de eléggé látszik a viselkedésemen, és volt már hogy áradoztam neki egy lányról) de azért mégis...


eléggé zavarba tud hozni amikor rámfekszik északa és elkezed mocorogni rajtam. (forgolódós tipus) Igazából kiskorunk óta egy ágyban alszunk ha náluk vagyok (1-2 hetente hétvégén) de miél nagyobbak lettünk annál jobban éreztem kínosnak. Leginkább azért hogy mit szól majd ha elmondom neki mert maga az hogy velem alszik (mint tesó) inkább örömmel tölt el hogy ennyire szoros a kapcsolatunk. A szüleim nem tulzottan elvogadóak ilyen szempontbol és sokszor megbántottak már anélkül hogy tudnának róla emiatt nagyon félek bevallani bárkinek is..



2020. júl. 3. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Hány év a korkülönbség kettőtök közt? Egyébként szerintem, ha már nagyobbak vagytok akkor válasszatok külön ágyat. Meg ha a testvéred lehet, hogy szeret téged csak így fejezi ki, hogy közel fekszik rád. Nem feltétlen gáz csak helyén kell kezelni.
2020. júl. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Hány évesek vagytok?
2020. júl. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Nem gáz, miért lenne az? Az ellenkező nemű heteró testvérek is alszanak egy ágyban mégsem "mozdul meg" semmi bennük. Nem az a gáz, hogy egy ágyban vagytok, hanem az hogy neked úgymond többlet gondolataid vannak a testvéreddel szemben. A szüleiteknek kellene gondolkodniuk, hogy egy bizonyos életkor felett sem különböző, sem azonos nemű gyerekeket, tiniket nem fektetünk egy ágyba.
2020. júl. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Nyilván 18 alatt lehetsz, mert nem hiszem, hogy egy felnőtt korú ember egy ágyban aludna a testvérével.
2020. júl. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
69%
Ha nem mozdulszrá akkor miėrt lenne gáz?
2020. júl. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!