Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért van az, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legtöbb leszbikus lány utálja, ellenséges a férfiakkal?

Figyelt kérdés
Még ha nem is akarnak semmi olyant tőlük
2020. aug. 13. 09:47
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem egyáltalán nem jellemző, hogy a leszbikusok utálják a férfiakat. Ellenszenvvel talán azok találkoznak akik, meg akarják téríteni a leszbikusokat, vagy pl idejárnak gyűlölködni
2020. aug. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
84%
#12 Te nem érzed a logikai ellentmondást? Én nem vagyok ugyan leszbikus, de a te nézetedben van a hiba. Ők a nem toleránsak mert nem fogadják el hogy te lenézed és megveted az életvitelüket?😅 Nem inkább te vagy az akinek kicsit több empátiát kéne mutatnia? Ők nem a te heteró életviteledet ítélik el, ahhoz meg joguk van hogy ha lenézed őket egy olyan dolog miatt amiről nem tehetnek, azt rossz szemmel nézzék.
2020. aug. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
91%
Nekik kell toleránsnak lenni a te nézeted miatt ami egyébként megváltozhat, de te nem tudsz toleráns lenni egy olyan dolog iránt amit nem tudnak irányítani.:)))
2020. aug. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
100%

"hogy konzervatív nézeteket vall és az értékrendjébe nem fér bele a leszbikusság, "


"A homofóbia félelem, IDEGENKEDÉS a homoszexualitástól, illetve a homoszexuálisoktól. Tágabb értelemben a homoszexuálisokkal szembeni ELLENÉRZÉSEK".

Gondold aminek akarod de ha megsértődnek akkor az jogos. Te az ő életvitelüket nem fogadod el, ők meg a te nézetedet. És gondolom nem egy csorda leszbikussal volt eddig dolgod hogy leszűrd ezt a következtetést, hanem mondjuk 1-2-vel. A legtöbbjük csak távol tartja magát az olyanoktól mint te vagy.

2020. aug. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
89%
Egyszerű a válasz.A férfiak vetélytársak nagyon sok esetben.
2020. aug. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
86%

11:21

LOL Sötétke,a házasságok kb 70%-a vállással végződik,majd az anyuka EGYEDÜL neveli a gyerekeket.Miben lenne más egy anya,mint kèt anya?!Idióta pasika.

2020. aug. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
100%

#22 A válás annak a következménye, hogy opció egyáltalán a válás.


Amúgy szerintem jobb lenne ha a leszbikusok tényleg gyűlölnék a férfiakat, kiváltképp a heterokat. Nem kapnak mást tőletek, csak megvetést, gyűlöletet, kanos tekinteteket, vagy olyan áldozatkomplexust, amit kérdező produkál. Mi szeretni valo van bennetek úgy összességében?

Empátia 0...

Ha már hú de tudományosak és statisztikusak akarunk lenni, hozzá kell tenni, hogy ma, a magyar társadalomban úgy nőnek fel a homoszexuálisok, hogy egyszerűen nincs előttük jövőkép.

Férfi, a te agyadba keményen bele van égetve a feleség- gyerek- labrador szentháromság, de még igy is nehéz a többségeteknek a hűség, de egy leszbikus nőnek mi jut? Hogy a puszta létével is jobb esetben feszengést vált ki masokbol, rosszabb esetben undort. Milyen hosszú távú kilátásai vannak egy leszbikus párnak? Osszekoltozes? Házasság? Örökbefogadás?

Abban a pillanatban, hogy egy ember rajon arra, hogy meleg, ezek a dolgok hirtelen baromi távoliak, gyakorlatilag elérhetetlenek lesznek.

Hozd fel a szar statisztikáidat, de akkor hozd fel azokat a statisztikákar is, amikben a homoszexualis kiskorúak öngyilkossági arányai vannak. Vagy az, hogy mekkora arányban tapasztalnak depressziót a heterokhoz képest.

#21 Stílusára panaszkodsz, és azt hiszed, hogy a fogalmazásmódod miatt bármivel is intelligensebbnek tűnsz, miközben csak azt bizonyítos, hogy mennyire szűklátókörű vagy, aki nem képes átlátni a nagyobb képet.

2020. aug. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
0%

Ha a szexualitasod okoz depressziót, akkor változtass rajta. Ne az embereket okold! Ha tudod kilógsz a sorból, keress az okát, hogy miért?

Bár ahogy én tapasztaltam, van okuk kinézni őket. Undorítóak, közhelyesek, beképzeltek. Nem biznak magukban, nem bíznak a másikban, ezért képtelenek bárminemű kapcsolatot kialakítani egy emberrel. Természetesen ezért nincs semmiféle normális kapcsolatuk, mert normális embernek nem kell egy konc a nyakára. Illetve ha valaki tényleg segítő kezet nyújtana, azt megalázzátok elutasítjátok, lekezelitek.

Ha lenézitek a kedvességét, miért várjátok el?

Büszke vagyok arra hogy egy élhető és normális modell van az “agyamba égetve” és nem valami hedonista szexualis vagyon alapuló életvitelszerű propaganda amivel átmostak az agyad...büszke vagyok arra, hogy tükörben is el tudom dönteni a nemi szerepem, és ennek meg is tudok felelni. Büszke, hogy saját hibáim okát magamban keresem, nem másokban!

Ezek mind szerethető tulajdonságok, empátiáról hadolválsz holott semifele olyat nem tudsz felmutatni, csak áldozat szerepben tetszelegni, hogy nyomorult magatok által sikertelenségre generált életetekben valamiféle vigaszt, vagy motivációt találjatok.

2020. aug. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
89%

12:00

Az *feketelyuk.

Amúgy elírtam a válás szót,ahogy látom,mert annyira felhúzott ez a nagy sötétség,ami az előttem lévő 1-2 kommentből áradt,hogy fhuhh.😑

2020. aug. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
100%

12:53

Amúgy is gyűlölöm a férfiakat (1-2 kivétel van,de általánosságban gyűlölöm őket),de,ha te lennél az utolsó pasi a földön sem kellenél!Undorító ez a stílus,és gondolom még ronda is vagy,azért kötekedsz férfi létedre a LESZBIKUS kategóriában te lúzer!😏

2020. aug. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!