Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért van az, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legtöbb leszbikus lány utálja, ellenséges a férfiakkal?

Figyelt kérdés
Még ha nem is akarnak semmi olyant tőlük
2020. aug. 13. 09:47
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
38%

Egy másik kérdésnél már leírtam, de előfordult, hogy néhány leszbikus teljesen lekezelően állt a páromhoz, pedig akkor találkoztak elsőnek.

Meg facen kétértelmű üziket írtak, hogy miért "gáz" ha biszexként pasim van. Morálisan egy leszbikus is képes lemenni a föld alá.

2020. aug. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
3%
Itteni példa is bizonyítja, csak olyannal lehet találkozni. Egy lezbikus, mindig férfigyűlölő lesz.
2020. aug. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
93%

00:22

Nehogy már még én legyek a rossz emiatt a perverz állat miatt.Hát nyilván nem fogok neki puncsolni,amikor egy hányingerkeltő egyed.Jellemző,hogy a kép megmutatásáról is egyből az jutott eszébe,hogy majd csak úgy "akárkinek" mutogatom a testem.Ja,csak szeretné!😉

2020. aug. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
0%
Azért ez sajnos elég jellemző rátok. De lenyugodhatsz, nem vagyok kíváncsi a személyedre, én a témáról szeretnék beszélgetni.
2020. aug. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
95%

11:04

Hát pont,hogy nem a leszbikusokra jellemző ez,hanem néhány heteró ribire,de leginkább a kangörcsös pasikákra,amilyen te vagy!Szeretitek mutogatni az ocsmány hímtagotokat.Pár napja is betalált egy perverz mocskos állat,pedig látta a kérdésmnél,hogy leszbikus vagyok.😒🤢🤮🤮🤮🤮

Ennyit erről lúzerke.

2020. aug. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
25%

Irónikus, mert én pont egy lezbikától kaptam anélkül hogy kértem volna, nagyon előnytelen fotókat...igen többet. Még meg is invitált ilyen videós chetre, ahol majd ha fizetek nyögi a nevemet.Undorító volt és nem a megjelenésére gondolok.

Lehetne itt példázgatni a végtelenségig mindkét oldalról de végül úgy is nekem lesz igazam, abban a kijelentésben, hogy bárminemű szexualitás reklámozása bűn.

2020. aug. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:

#38

Nem írtam olyat, hogy te vagy a rossz. Egyszerűen csak azt írtam le, amiket tapasztaltam.

2020. aug. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
4%
41 engem is betámadnak a leszbik... nem értem. Magamra tetováltassam, hogy “HETEROOOOOOOO”, vagy hogy lehet őket leállítani?
2020. aug. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
34%
Amit itt látok 5 oldalon keresztül az tömég gyűlölet és alpáriság.A leszbikusok részéről. Olvassátok már vissza magatokat, komolyan ezért kéne elfogadni benneteket? Amúgy pedig a homofóbia nem bűn. De a leszbikusság az a Biblia szerint IS.
2020. aug. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
71%

Senki nem volt alpári csak a homofóbok. Egyébként nem a leszbikusok vitatkoznak itt veled hevesen,hanem az lgbtq támogatók, akik maguk is heterók de kiállnak a melegek mellett. Én se vagyok leszbikus, ezt a kategórát bárki látogathatja. Mint látod te kivülálló vagy, idegen területre jöttél mérgezni a levegőt. Én meg igenis vitába szállok mert én se akarnám hogy a húgomat holmi homofób boomer mentális betegezné, mikor fogalma sincs a jelenség okáról.

A leszbikusság nem bűn! A biblia meg egy meséskönyv! Na puszi!💋

2020. aug. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!