Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért van az, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legtöbb leszbikus lány utálja, ellenséges a férfiakkal?

Figyelt kérdés
Még ha nem is akarnak semmi olyant tőlük
2020. aug. 13. 09:47
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
100%

A szexualitást nem lehet megváltoztatni akárhogy is akarja az ember, hiába akarna bárki is megfelelni a társadalomnak, emiatt van jelen valamivel magasabb depresszió, de ez nem azt jelenti, hogy minden melegnél, és ugyanúgy heterók is lehetnek sikertelenek, öngyilkosak. Sajnos Magyarországon az öngyilkosság nagyon nagy probléma a férfiak körében, és nem a homoszexualitás miatt

Attól nem lesz senki sem meleg, mert ezt látja a tv-ben. Homoszexualitás mindig is volt a történelem során


Pont ez az álszenteskedés és a általánosítás a legnagyobb probléma. Attól hogy valaki meleg nem biztos hogy hedonista életet él, és a heterók sem szentek.

Attól, hogy konzervatív nézeteket vallasz nem jelenti azt hogy felsőbb rendű is vagy, minden jogod megvan rá, hogy konzervatív legyél és ezt tiszteletben tartsák míg ameddig te is tiszteletben tartasz másokat.

Melegek többsége is csak elfogadást, akar jogokat, nem akar "hatalmat a többség felett" nem mi hívunk másokat deviánsnak a szexualitása miatt. Szerintem a legfontosabb, hogy tiszteletben tartsuk a másikat, nem kell éljenezni, zászlót lobogtatni, nem ezt jelenti az elfogadás, nem is ez az elvárt dolog.

Persze mind minden csoportban sajnos vannak szélsőségek, általában ők vannak a legkevesebben de ők a leghangosabbak.


Szépen hangzik hogy mi lenne tökéletes dolog, de a valóság nem így működik, vannak válások, gyerek bántalmazás és egyéb problémák is.

És lehet fogni a korszellemre, hogy régen minden jobb volt, de sajnos nem így van régen sem volt jó minden, akkor sem volt egyetlen egy fajta értékrend, pl a 18 században a felvilágosodás korában, is nagyon változott az értékrend.

Amúgy még annyit hozzátennék, hogy ha valaki konzervatív, vallásos nem jelenti azt, hogy el is ítélik a melegeket, vannak ilyen ismerőseim és teljesen elfogadóak, és a legtöbb egyház is egyre elfogadóbb ebben a témában, sőt vannak olyan melegek is akik vallásosak és konzervatívak is

2020. aug. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
0%

Miért ne foglalkozhatnék olyan témával ami erdekes, esetleg mindenkit érintő tarsadalmi jelenséggel?

Ezek szerint akik gyilkosokal folalkoznak azokban gyilkos hajlam van?

Elég idióta magyarázat, de logikai ervelest nem hallottam még a homopropaganda mantrazasa kozben. Hiszen ha lenne logikai erzeke az illetőnek sose sullyedne az allatok ösztönös szintjere. Mindent bebizonyítasz amiről beszélek.

2020. aug. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
69%

18:21

Az állatok ösztönös szintjén csak te vagy te kis kangörcsös.Csak a gond az,hogy ocsmány vagy,így nincs nőd,ezért frusztrált vagy,amit itt akarsz leverni a leszbikus nőkön.Hát köszi,megvagyunk a nyomorék személyed nélkül is nagyon jól!😉😉

2020. aug. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
59%

#24 Hogy van benned ennyi gyűlölet és frusztráció? Szerintem te sokkal megkeseredettebb vagy mint a leszbikus nők.

Ha nem jut pina neked, ne a leszbikusokat okold vagy próbáld megváltoztatni.

2020. aug. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
75%

És amúgy kibujt a szög a szákból.

"Jajj hát én nem vagyok homofób csak konzervatív és ezek a csúnya leszbikus nők engem támadnak, szegény én😖😫".


Aham, aztán tovább gyűlölködsz itt. A homofóbia mint bármely fóbia betegség, kezeltesd magad!

2020. aug. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
67%

18:44

Én megmerném mutatni magam,ugyanis nem panaszkodhatok,veled ellentétben lúzerkém!😉😉😉

Köszi,a nyomorult élettől messze vagyok,amikor 2 hét múlva utazom ki Svájcba,ahol 2 évig élni fogok,de lehet,hogy még tovább is.😏 Neked meg még egy (csúnya) nő sem jut és marad a leszbikus kategóriában gyűlölködés te sötét szerencsétlen!😄😄😄😌

2020. aug. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
100%
*én meg merném mutatni magam
2020. aug. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
0%

Az nyilvánvaló, hogy a mutogatás az menne.

Sok sikert a kinti élethez, én már túl vagyok ezen! 😊 5 év németországban kellően rávilágított arra amit sejtettem, hogy aki idehaza cseléd az odakint méginkább azzá válik. De majd mutogathatod magad az ittenieknek, hogy mennyi pénzed marad, miközben semid.

A gyűlölködés pedig te folytatod itt, hiszen hangsúlyoztad is te aztán végképp gyűlölöd a férfiakat. Ezzel neked kell együtt élned, nem nekem. Csúnya nő pedig nincs, mert a szépség egy relatív fogalom. Az mindenkinek más. Ennyi rosszindulattal és méreggel a szívében valóban jót fog tenni, egy környezet változás! Fogadd meg egy tanácsom, maradj ott! Ide ne gyere vissza a sok gyűlölködő homofób közé, mert mindenki csak gyalázkodik, mint eddig is! Neked úgy sem számít a hazád, a családod, csak önnön egód amit hurcolhatsz magaddal bárhová!

2020. aug. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
0%

A homofóbia nem betegség, hanem egy hasznos életösztön, amit a ferde hajlamúsággal ellentétben igen is érdemes megélni! A betegség azok a mindenféle fantázainévvel illetett kreálmányok, akiket különböző perverziók motiválnak.

A homofóbia tehát az az ösztönös ellenszenv ami a legalapvetőbb, és az egyik leghasznosabb ösztön védelmére szolgál. Hogy akkor is tudja mi a helyes, ha épp nem tudja megmagyarázni. Ha tehát engem, te a tolerancia önkéntes bajnoka, felszólítasz, nyomjam el magamba ezt a hasznos ösztönt, Miért durran el az agyad, ha mások azt javasolják, hogy próbáld el nyomni te a perverzióid?

Nagyon sok ember azért nem mer erről a problémáról beszélni mert a hozzátok hasonló, embergyűlölő trógerek megnyilvánulásait látja.

Holott rengetegen akarnak megvaltozni, szeretnének normális hetero életet.

Nem kiélni megélni, mint ahogy sok magánéletében sikertelen tanácsolja, azért hogy a másik embernek is megkeseredjen az élete.

Sokunk ellenszenve egyébként sem személy ellen irányul, hanem a jelenség, a jellem felé.

Tehát elfogadást akkor fogsz kapni, ha megteszed a lépéseket a megbocsájtás felé. Kitörni pedig akkor ha rájössz, helytelen viselkedési normát követsz.

2020. aug. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
69%

21:27

Igen,menne,mert "megtehetném" veled ellentétben!😉 Természetesen csak az arcomra gondoltam te perverz kis kangörcsös!😒😒 Jellemző,hogy egyből másra gondoltál,mert csak egy pasika vagy.🤢🤢🤢

Egyébként pedig ne magadból indulj ki.Itthon sem vagyok cseléd,és ott sem leszek,normális munkám lesz kinn.😉😉

2020. aug. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!