Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért van az, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legtöbb leszbikus lány utálja, ellenséges a férfiakkal?

Figyelt kérdés
Még ha nem is akarnak semmi olyant tőlük
2020. aug. 13. 09:47
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
70%
Semmi ilyet nem tapasztaltam eddig.
2020. aug. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
75%

"a legtöbb"

Ezt miből szűrted le?

2020. aug. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:
Eddig 15 lánnyal akivel beszéltem 13 utálta a férfiakat
2020. aug. 13. 09:54
 4/51 anonim ***** válasza:
90%
Nem utáljuk őket alapból, de pár pasi olyanokat lenyomat hogy nem csak viccesek de egyenesen szánalmasak lesznek a szemünkben.
2020. aug. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
92%
Lehet hogy téged utáltak csak nem akarták a szemedbe mondani.
2020. aug. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
30%
Utálatot nem, de egyfajta általános megvetést én is érzek a részükről. Szerintem sok leszbi érzelmileg túltolja ezt a "nekem nem kell férfi, hogy boldog legyek" dolgot. Meleg pasik többsége sokkal barátságosabban, szeretettel kommunikál a nőkről.
2020. aug. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
98%

Nem utálom őket csak a primitiv farokorientalt dugnek mindent ami mozog tipusuak iránt van egy ellenszenves érzésem

De azokat miért is kéne kedvelni?

Akik a leszbikussagot úgy tekintik hogy az az ő szorakoztatasukra letezik és azért pitiznek hogy megnezhessenek a bnommel mikor együtt vagyunk

Ezeket a típusokat ki nem állhatom

A normális emberi ertekrenddel rendelkező férfiakkal semmi problemam

2020. aug. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
81%
Mert gondolom mind arra ment, hogy ő majd áttéríti heteróra...
2020. aug. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
100%

Fordítva látom. A legtöbb meleg férfi valamilyen szinten szexista, mégpedig annyira hogy erre is épült (pláne nyugaton) az egész szubkultúrájuk.

A leszbikus nők csak akkor kelnek ki a férfiak ellen, ha besokallnak attól, hogy mennyire fétisként kezelik őket, vagy "meg akarják téríteni" őket, ami 100%ig jogos érthető, sőt, szükséges.

2020. aug. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
18%
Vannak nők, akik az életükben, a gyerekkorukban valamiféle törés alakult ki, és emiatt lettek leszbik, így akik a törést okozták, azok a pasik, így van néhány, akik ezért utálnak minden pasit.
2020. aug. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!