Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hetero lánnyal fantáziálok?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero lánnyal fantáziálok? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Ti fantáziáltatok már olyan hetero lány ismerősötökkel, aki számotokra nagyon vonzó, de egyébként tiszteletben tartjátok, hogy hetero és nem nyomulnátok rá, viszont önkielégítés közben mégis bevillannak vele kapcsolatos fantáziák?

Kicsit szégyellem magam, hogy ez van, mert jól kijövünk barátilag, viszont nehéz eltekinteni attól, hogy ilyen gyönyörű és vonzó..

Veletek előfordult már ez? Mennyire oké ez szerintetek? Inkább próbáljam kiverni a fejemből?



2020. aug. 18. 08:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem teljesen rendben van, mindannyian fantáziálunk olyan emberekről, akik valamilyen módon tabunak számítanak.
2020. aug. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
45%

Sosem tudni,lehet biszex.Én azért nem hagynám annyiban a dolgot,ha barátok vagytok.

(Kinsey-skála)

2020. aug. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Gyakran és nem csak maszti közben. Csak a vele valo beszélgetés közben is. Örülök, hogy nem F vagyok, mert igy nem látszik az igalmam:-(
2020. aug. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Néha én is azon kapom magam, hogy megnézem a fenekét vagy kicsit jobban megbámulom. Kezdek tartani attól, hogy észre veszi, hogy vonzódom hozzá.

Egyébként tudja rólam, hogy a lányokat szeretem. Szerintem ő hetero. Nem említette, hogy a lányok tetszenének neki.

2020. aug. 18. 11:37
 5/19 anonim ***** válasza:
36%
Attól,hogy nem említette ez még közel sem biztos,hogy így van,hogy heteró.Majdnem minden nőben van biszexuális hajlam eltérő mértékben,csak kevés nő heteró/homoszexuális.
2020. aug. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

En tiszteletlennek ereznem ezt vele szemben. XD Volt hogy beszelgetes vagy tarsas kozben be is nedvesedtem egy vonzo baratnom pedig nem csinalt semmit. De en nem masziztam ra meg soha.

Egyebkent sokan csinaljak es nem gaz szerintem. Mas kerdes, hogy nekem nem. :D


A hulye tanacsokkal meg vigyazz, hogy lehet benne bi hajlam stb. Sokan sirnak ilyen utan, hogy tobbeves baratsagnak annyi es egy kefeles sem er annyit.

2020. aug. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
60%

Utolsó!

Nem biztos,hogy csak "(egy) kefélés" lenne.De ő tudja mennyire érdekli a csaj.Bár szerintem eléggé,ha önkielégít is rá.😀😀

2020. aug. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%
Rengetegnek nem csak annyi volt, igen. Tobb dugas meg par honapos jaras. Csereben megszuntek evekig tarto baratsagok. Megeri. 👌
2020. aug. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Igen,bizony van olyan nő,aki miatt megéri.😀😀 Bár szerintem egy kapcsolat tarthat tovább is,mint pár hónap,de hát kinek mi.😄
2020. aug. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Egyébként én ezzel a lánnyal nem állok évek óta tartó baráti viszonyban. Nem annyira régen ismertem meg, de hamar szimpatikusak lettünk egymásnak.
2020. aug. 18. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!