Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hetero lánnyal fantáziálok?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero lánnyal fantáziálok? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Ti fantáziáltatok már olyan hetero lány ismerősötökkel, aki számotokra nagyon vonzó, de egyébként tiszteletben tartjátok, hogy hetero és nem nyomulnátok rá, viszont önkielégítés közben mégis bevillannak vele kapcsolatos fantáziák?

Kicsit szégyellem magam, hogy ez van, mert jól kijövünk barátilag, viszont nehéz eltekinteni attól, hogy ilyen gyönyörű és vonzó..

Veletek előfordult már ez? Mennyire oké ez szerintetek? Inkább próbáljam kiverni a fejemből?



2020. aug. 18. 08:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Kíváncsi vagyok mi nem tetszett az utolsó válaszomban.Valaki vázolná mi nem ok benne?😀

Kérdező,én a helyedben próbálkoznék,de nem vagyunk egyformák.😄

2020. aug. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Szerintem maradjunk a temanal. Azt irtam, hogy egy dugas tobb eves baratsagot nem er. Rengetegen jartak ugy ismertsegi koromben, hogy 3 vagy tobb eves baratsagnak lett annyi. Par honapos jarasokra sikerulek. Hiaba akart volna a leszbikus tobbet. A hetero az hetero. En is csomo barattal is csinalhatnek ezt-azt de tonkretenni nem akarom. Es persze, hogy imponalo meg ilyenek.

Amugy friss ismertsegnel oke. En tenyleg csak azt mondtam, hogy ilyen esetben (sok eves baratsag) esszel, mert az a tapsztalat, hogy 90% rosszul vegzodik.

2020. aug. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
49%

#12

Hát,amelyik nő szexel egy másik nővel,pláne többször,és még kapcsolatban van is vele,akkor minden,csak nem heteró.Ha szétmentek ezek az emberek pár hónap után az nem azért volt,mert az egyik heteró volt az fix.😀😀

2020. aug. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Szerintem ha magat annak konyveli el meg a szex is egyoldalu (mert ilyenkor altalaban az), meg azzal a cimkevel erzi jol magat, akkor az. Rengeteg hetero van akik eleteben 1-2 szemely azonos nembol is kivalt vonzalmat, de ilyenkor sokszor szemelyiseg jatszik. Ettol meg hetero marad. Az emberek meg kivancsiak.

Ennyi erovel az osszes leszbi aki volt pasival az biszex. Hirtelen a harmadra csokkenne a leszbik szama szerintem. Szoval szerintem ne probaljuk mar megmondani, hogy kinek hova kene besorolnia magat.

2020. aug. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
49%

"Rengeteg hetero van akik eleteben 1-2 szemely azonos nembol is kivalt vonzalmat, de ilyenkor sokszor szemelyiseg jatszik. Ettol meg hetero marad. Az emberek meg kivancsiak."

Ez biszexualitás bárhogy is nézzük,de,ha valaki ezzel nyugtatja magát,hogy attól "heteró",csak "kíváncsi"(?!?!?!?) az az ő dolga.😆😆

2020. aug. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
49%
"Ennyi erovel az osszes leszbi aki volt pasival az biszex. Hirtelen a harmadra csokkenne a leszbik szama szerintem. Szoval szerintem ne probaljuk mar megmondani, hogy kinek hova kene besorolnia magat." Csak,hogy a nő meg a pasi felállás az átlagos,szokványos,ezért nem csoda,ha néhány leszbikus az elején lefekszik pasikkal.Na,de,ha egy nő szexel egy másik NŐVEL "csak úgy" az minden csak nem heteroszexualitás.😂😂
2020. aug. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
17%

Szanalmas, hogy LGBT+ emberkent nem tudsz elfogado lenni. Mondjuk egy 5 eve en is ilyen gaz voltam. Csak aztan marha sokat lattam az eletben es ez a fajta mentalitas az ami miatt rengetegen szivnak. Gondolkodj akkor majd igy, aztan ha par eves baratsagodnak lesz kampo emiatt, akkor talan maskent fogod latni. (Egyebkent megjegyzem nem jartam meg en igy, es leszbikus vagyok, csak novel voltam, sok hetero no akar dugni velem.) En rengeteg baratom tapasztalata miatt mondom ezt, valoszinu ok orultek volna, ha szolnak nekik meg normalisan tiszteletben tartjak a masik szexualitasat.

Van a demiszexualis is mint fogalom vagy ott van az, hogy heteroromantikus meg homoromantikus. Akarmilyen hulyesegnek tunnek - nem azok.

2020. aug. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
49%

#17

Te vagy a szánalmas,hogy ennyit tudsz írni az érveimre,hogy szánalmas vagyok.

Aki "heteroromantikus" az sosem jár hónapokig egy vele azonos neművel.De fújjad csak a hülyeséged.😄 Gondolom anno beleszerettél egy barátnődbe,csak nem jött vele össze a dolog,és azért vélekedsz így,ahogy.Pedig nettó önámítás,amiket itt kommentelgetsz.😂

2020. aug. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem volt olyan. :D Szanalmast em irtam. Szemelyeskedsz de pozitiv sztorit te se tudsz mondani amugy a temaban.
2020. aug. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!