Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan lehet a pasikkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a pasikkal megértetni hogy akkor se tud megváltoztatni ha ő "másabb mint a többi"?

Figyelt kérdés
Egyik se érti meg hogy ha leszbikus vagyok akkor nem fog megváltozni ez akkor se ha ő normálisabb mint a többi.

2020. aug. 21. 22:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A legtöbbjükkel sehogy sem lehet.

Képtelenek megérteni,és elfogadni azt a tényt,hogy nem kaphatnak/"téríthetnek meg minden nőt,még akkor sem,ha a csillagokat hozzák le nekik...

2020. aug. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
7%

10. " Van ez a típus, egyszerűen fájdalmasan ostobák. Soha nem fogja megérteni."

Azért ez rátok jobban igaz, mégha ti annyira jobbnak is gondoljátok magatokat.

2020. aug. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem is itt az a kulcs, hogy azt hiszik amiatt vágysz női társra mert csalódtál a pasikban, vagy kevésbé szépen kifejezve még nem tettek helyre úgy igazán az ágyban. Szerintem azt gondolják hogy varázs farkuk van. Sőt sok férfinek ez ego kérdés, hisz egy férfiállat meg kell hogy kapjon minden nőt. Sőt...Ez nekik egyfajta játék, mert ha megtérítenek egy leszbikust az ugye nagy érdem és faszacsávók. Csak hát ugye azt már nem firtatják, hogy ha valahogy mégis így volna az illető nem leszbikus. Nálam is próbálkoztak már be így, jeleztem hogy otthon vár a barátnőm ne próbálkozzon, erre jött a válasz, hogy jaj az ő exe is leszbikus lett mégis visszajár hozzá szexelni mert annyira jó vele. Hát azon jót nevettem. Főleg hogy a srác nem tudta hogy ismerem és tudom hogy nem volt még kapcsolata maximum csak a jobbkezével, de az tartós ès szétszakíthatatlan.
2020. aug. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!