Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mennyi idő után normális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után normális összeköltözni? Van ez a sztereotípia, hogy a leszbikusok kb azonnal...igaz ez?

Figyelt kérdés
Tehát első randi után számolva, szerinted mi a normális?

2020. szept. 11. 16:31
A kérdező szavazást indított:
Pár hét ha a kapcsolat olyan
Pár hónap
Fél év
Egy év
Két év
Nem akarok összeköltözni senkivel
52 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom a páromat de egy évnél hamarabb biztos nem költöznék össze vele. Majd idővel kialakul minden szerintem az egy év az optimális.
2020. szept. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én néhány hét után össze szoktam költözni.
2020. szept. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi 2 honap utan koltoztunk ossze. Azota is tart.
2020. szept. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem több tényezőtől függ és nyilván a két féltől is függ eléggé.

Vannak, akik annyira egymásra hangolódnak már az elején (és persze megtehetik), hogy hamar összeköltöznek.

Pl ott ahol az egyik fél még tanul a felsőoktatásban (főleg, ha másik városban tanul) ott nehéz hamar összeköltözni.


De szerintem ezt mindenki maga dönti el, hogy nekik hogyan jó. Nekem fura az, ha valakik hamar összeköltöznek, de ők tudják, ők érzik hol tart a kapcsolatuk.

2020. szept. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs optimális időpont, akkor amikor mindketten úgy érzitek. Ez kb. mint a hányadik randik "illik" ágyba bújni. Van akik az elsőn és nagyon sokáig együtt maradnak, mások meg hónapok után és rá pár hétre szét is mennek.

Tanács: ne fejjel a falnak, az hogy megismeritek egymást mindig hasznos. Randizzatok, találkozzatok, közös "ottalvós" program, először csak pár napokat töltsetek teljesen együtt hogy lássátok hogy jöttök ki a gyakorlatban, a mindennapokban.

2020. szept. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
22%
Miért nincs a lehetőségekben aznap?
2020. szept. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Esküvő után, házasságban normális.
2020. szept. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem mindegy az életkor sem!
2020. szept. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%
Pár hónap de amúgyis adja magát,hogy valóban vela akrsz lenni vagy csak fellángolass volt...ami szerintem nem tart hónapokig.
2020. szept. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én csak akkor költöztem össze a feleségemmel, amikor összeházasodtunk. Előtte nem.

De persze mindenki máskor látja jól, nekünk ez volt a jó.

2021. márc. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!