Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok, biszex lányok....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok, biszex lányok. Titeket is idegesít, hogy a heterók vannak többségben, és mi hozzájuk képest kevesen vagyunk?

Figyelt kérdés

Én szerintem az lenne a jó, hogy ha fele-fele arányban lehetnénk. Tehát ha a világ 50%-a lenne meleg, a többi 50% pedig heteró. De az még jobb lenne, ha mi lehetnénk a többség. Ti mit gondoltok erről?

Mert miért pont a heterók vannak többen? Ti nem akarnátok átvenni tőlük a "hatalmat"?

Csak mert azt olvastam, hogy a világ 97%-a heteró. De ez nem igazság szerintem.

Nagyon kiváncsi vagyok a véleményetekre. Meleg fiúk is írhatnak, de mivel én bi lány vagyok, ezért főleg a hozzám hasonlók és a leszbikusok véleményei érdekelnének.



2020. máj. 22. 22:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/92 anonim ***** válasza:
84%

Most úgy érzed hogy a hetero lányok elnyomnak?

Én pont olyan leszbi csajokat ismerek akik meg tudják védeni magukat a hetero csajokkal szemben.

2020. máj. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/92 anonim ***** válasza:
4%
Nagyon is egyetértek veled!Én is így gondolkodom,eszembe is szokott jutni.Röhej,hogy annyi heteró van,főleg,amikor egy nő milliószor szexibb tud lenni,mint egy pasika.🙄🙄
2020. máj. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/92 anonim ***** válasza:
80%

Ez aztán a szaftos péntek esti eszmefuttatás :D

Büszke vagyok, hogy leszbikus lehetek! Köszönöm

2020. máj. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/92 A kérdező kommentje:
Esetleg jobban kifejtenétek, mert nem igazán érte, A 3-as válaszolót végképp nem értem. Mit akarsz ezzel mondani?
2020. máj. 22. 22:43
 5/92 anonim ***** válasza:
Melyik válaszolónak kéne kifejteni?
2020. máj. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/92 A kérdező kommentje:
a 3-asnak.
2020. máj. 22. 22:55
 7/92 A kérdező kommentje:
De most komolyan még senki nem mondta, hogy mit gondol az én álláspontomról. És, hogy szerintetek is jogosan vagyok-e felháborodva.
2020. máj. 22. 22:56
 8/92 anonim ***** válasza:
79%
És az egyes kérdésére nem válaszolsz?:)
2020. máj. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/92 A kérdező kommentje:

Ja, bocsi, persze, hogy válaszolok. :D

Nem nyom el senki, nem bánt senki. Jól kijövök a heterókkal is, csak igazságtalannak tartom, hogy ők többen vannak. És nem is úgy, hogy éppen többen, hanem sokkal többen.

2020. máj. 22. 23:09
 10/92 anonim ***** válasza:
70%

Mindig ugyanolyan arányban voltak/lesznek heteroszexuális és homoszexuális emberek, ez nem fog változni. Inkább a heteroNORMATIVITÁSSAL van baj. (Gondolok itt olyan esetekre, hogy elmesélem valakinek hogy van párom, és egyből visszakérdez, hogy ki a szerencsés FIÚ?") Szóval inkább az ilyesmiket kellene elengedni, hogy ne érezzen kisebbségi komplexust a kisebbség... De ehhez érzelmi intelligencia kell, illetve sok-sok év fejlődés a társadalom overall gondolkodásában.

De amúgy, ha azt várjuk el a heteróktól, hogy fogadjanak el minket, ismerjék el a létezésünket, akkor mi is fogadjuk már el, hogy ők vannak :D Tudod, oda-vissza működik.

2020. máj. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!