Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A leszbikus pároknál van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gvosidgh kérdése:

A leszbikus pároknál van alá-fölé rendeltség az ágyban? Hogy működi ez?

Figyelt kérdés

2020. szept. 26. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Van olyan kapcsolat ahol van,van olyan ahol nincs.

Eddigi párkapcsolataimban mindkettő verzióra volt példa

2020. szept. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

sokan csak aktívak, ezt szeretem ismerkedéskor tisztázni, mert nekem olyan nem kell, kölcsönös szex híve vagyok 😂

szóval van, de tök változó amúgy

2020. szept. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
99%
nálunk szokott lenni ilyen, de változó hogy éppen ki az aki "dominál"
2020. szept. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Minden kapcsolat,és minden ember más.

Van ahol van,és van ahol nincs.

2020. szept. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Általában megvan hogy ki a dominánsabb egy kapcsolatban. Hetero pároknál ugye általában a fiú, de olyan is van, hogy a nő “hordja a nadrágot”.

De az ágyban annyira nincs ilyen két lány esetében. Változó, hogy mikor ki dominál le kit. Két fiúnál ugye egyértelműbb hogy ki az aktív, ki a passzív.

Van a stone butch leszbi aki nem hagyja hogy hozzáérjenek, meg van a pillow princess, aki meg sosem aktív, de ez egy-két fura eset, nem az átlag.

2020. szept. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Általában vegyes a dolog, tehát valaki pl a férfiasabb házimunkát végzi el, de mondjuk az ágyban szubmisszívebb.


A küslő se minden, sok butch csajt az ágyban kenyérre lehetne kenni olyan kis gyámolítani való finom lelkek.


Olyan is van hogy két butch vagy két femme csaj van együtt, vagy minkdettő olyan vagyes.


Szvsz ez a ki a "domináns" abszolúte személyiség kérdése.


Azèrt írom így, mert ez inkább BDSM esetén jelent ténylegesen domináns viselkedést.


Egyébként meg csak azt, hogy ki a kezdeményezőbb, de azt meg lehet úgy is, hogy felveszel egy szexi fehérneműt és becsábítod az ágyba. Szóval abszolúte nincs így leosztva hogy egy heteró kapcsolatban ki felelne meg kinek.

2020. szept. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyéniségtől függ. Én a hétköznapokban szeretem hallatni a hangomat, mozgatom az embereket, az ágyban viszont úgy jobb, mikor engem irányítanak.

Simán lehet "szexrabszolgát" csinálni belőlem :D

/amíg nem csap át durvaságba/

2020. okt. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Nézd meg ezt: [link]


Ránézésre látszik, hogy a férfiasabb, dominánsabb leszbi dugja a felcsatolhatóssal a lányosabb, passzívabb leszbi barátnőjét.

2020. nov. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!