Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, ti szeretitek a nehéz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti szeretitek a nehéz eseteket,vagy inkább az egyszerű a jobb?

Figyelt kérdés
A személyiségére értem...Titeket mi vonz inkább aki egyszerű és simulékony... Vagy az aki nehéz eset(hisztis, hangulat ember, néha tán kicsit gonosz is)mégis van valami benne ami bevonz és nem hagy nyugodni

2020. szept. 22. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűeket, mint én is. Nem kell a felesleges drámázás. Más jellegű izgalmak vonzanak az életben. És amúgy rohadt elfoglalt vagyok én a felesleges hülyeségekhez, amiket unalmában kreál valaki. Mert amúgy rendszerint akkor van ez. Irigylem a szabadidejét az ilyeneknek.
2020. szept. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Ha a nehéz eset alatt reális probléma értendő akkor oké, bevállalható a dolog. Pl depresszió, valami fogyaték, allergiák, bipoláris zavar, ocd, autizmus, stb.

Ezekkel együtt is szeretni lehet a másikat, egy kis akarással kialakítani egy élhető közös életet.


Ha a kisasszony csak nagy unalmában drámázik, kavarja a szårt, szórakozik az érzelmeimmel, az nem oké. Szerintem alap, hogy egy felnőtt nő ne ilyen gonoszkodásokkal, probléma gyártással töltse az idejét mert egyébként "uncsi az élet".

És persze a szerelemtől várja minden probléma megoldását, de aztán ha az újdonság varázsa oda, akkor te vagy a házisárkány és mindennek az oka.

Ez a típus tényleg egy rakás szerencsétlenség, és az isten óvjon tőle mindenkit.


Nem gondolom, hogy egyszerű eset létezik, valami valós dolog azért mindig van. Van akinek lelki van akinek tesi van akinek családi vagy munkahelyi problémája van. Szerintem 100% probléma mentes kapcsolat nem létezik, a szerelemért dolgozni kell, időt, erőt fektetni bele.

2020. szept. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Bipoláris mellé nem elég az egy kis akarás, a nagyon akarás sem volt nálunk. Csináltam 2 évig.
2020. szept. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Nehéz eset lévén szeretem a kihívásokat,úgyhogy szeretem a nehéz eseteket.

:)

2020. szept. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%

Az általad leírtakból egyik sem...

"simulékony" - na kell a francnak aki megjátssza magát, elvtelenül behízeleg. Ha mond, tesz valamit azt tegye őszintén!

"hisztis" - hát ezt meg a hátam közepére sem kívánom, nincs szükség gyerekre.

Az általad leírt tulajdonságok azok amikből egy is sok. A nőket inkább olyasmik vonzzák mint normális, figyelmes, kedves, odaadó, udvarias, férfias, határozott stb.

2020. szept. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Inkább a simulékonyt választanék. Nehéz természetű kattantakkal tele a bugyim. Nem mindenki alakoskodó akiben megvan a képesség az alkalmazkodásra.
2020. szept. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%
Irigylésre méltó életed van, h ilyen fekete-fehér minden, és valami csak egyszerű vagy csak nehéz.
2020. szept. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen eltalaltad nálam minden fekete és fehér... És az életem is irigylésre méltó 😉🤟
2020. okt. 5. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!