Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A leszbikus kapcsolatok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leszbikus kapcsolatok a legkiegyensúlyozottabbak?

Figyelt kérdés
Valahogy nagyon nehéz 2 leszbikus párkapcsolatban élő nőt elképzelnem veszekedni.

2020. okt. 1. 19:38
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
59%

10-es, gondolom te is küzdesz mentális betegségekkel. Vagy a másokra mutogató mindig kivételt képez?

Senki nem írta egyébként, hogy a nők mindegyike szent.

2020. okt. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
36%
Amúgy neked mi bajod van 11-es, hogy mindenbe belelátsz olyan dolgokat, ami nincs is ott? :D
2020. okt. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
72%

Milyen mindenbe? Első kommentem volt. Ki lát bele mindenbe olyat, ami nincs is ott?:)

A választ jól kikerülted. Eléggé árulkodó.

2020. okt. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
Tovabbra is feltetelezeskbe mesz.
2020. okt. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
51%
", leszbikus nok zome mentalis betegsegekkel kuzd" Legfeljebb a te kis sötét agyadban, a valóságban nem.
2020. okt. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
47%

Emberek, legalább nézzetek rá tumblin a leszbikus tagre, csupa önbántalmazó, depresszív poszttal van tele míg angol tag meg csupa vidám. Itt a depresszió a trendi meg az, ha bántod magad.

Meg akkor nézzük csak azt, hogy hány fiús leszbinek van diszfóriája valamilyen szinten meg nemi szerepzavara.

Most úgy csináltok mintha valami ördögtől való dolog lenne, pedig sajnos ez van, ilyen ez a mai kor. Alapban alig találni mentálisan ép embert. És azt mondtam, hogy zöme, nem vágom miért vettétek magatokra és sértésként, mert nem azt állítottam, hogy mindenki.

És akkor nekem vagytok esve, holott semmit nem állítottam arról, hogy én ne küzdenék problémákkal. Viszont az azért elgondolkodtat, hogy hogyan viselkedtek mert nem tudom mitől vagytok ti többek, ha emiatt így nekem estek, hogy "sötét kis agyam" meg, ha nem szeretnék beszélni a saját mentális bajaimról, meg ha van, ha nincs, de ismerjem el, hogy nekem is van, mert különben mi is? Felsőbbrendűnek érezném magam, ugye erre megy ki? Aztán ugye ha neked szar, legyen midnenkinek az, dögöljön meg a szomszéd tehene is, mi? És még mindig nem értem, hogy miért vettétek magatokra. És mindezt erőszakot bőven kapott nőnek toljátok, szép! Ez tényleg teljesítmény a javából.

2020. okt. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
48%

igazabol és teljesen ertem a 16#os valaszolot.magamat is beleértve valami nagyon nincs rendben sok lmbtq fejeben

Én is értem és tapasztalom amiket mond

Persze sok totál normális is van köztünk

2020. okt. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
56%

16.

Akkor ne másokra mutogass, hanem ha tökös csaj vagy, vállald fel a saját részedet is. Ennyi lett szóvá téve.

A szöveged vége meg valami hihetetlenül ellenszenves önsajnáltatás... nem csak téged értek bántalmak és valószínűleg te is bántottál már sok ember, gondolom nem vagy Jézus Krisztus.

Amúgy ez kb olyan, mikor a férfiak mondják, hogy a nők nagy része hülye a matekhoz, vezetéshez stb. Sok nő fogja sértésnek venni, olyanok is, akikre nem igaz. Pont az általánosítás miatt és a kívülről mutogatás miatt.

Te is valami hasonlót csináltál, csak te új szintre emelted, mert úgy szidod a leszbiket, hogy vélhetően magad is az vagy, de persze kikéred magadnak, hogy a saját részedet is bele tedd, felvállald.

Ezzel a mentalitással is el lehetne bíbelődni, de inkább elengedem.

2020. okt. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
56%
"Emberek, legalább nézzetek rá tumblin a leszbikus tagre, csupa önbántalmazó, depresszív poszttal van tele " És mivel a leszbikusok száz százaléka posztolgatja ezeket a szarságokat, egyenesen következik belőle hogy a leszbikusok kilencven százaléka mentális beteg, értem. Ja, nem.
2020. okt. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
80%

Ez milyen bugyuta kérdés már.

Egy leszbikus persze hogy egy homoszexuális kapcsolatban fogja jobban érezni magát.

A halak sem a hegytetőn érzik jól magukat...

2020. okt. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!