Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Csak a beszéd így meg tudja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a beszéd így meg tudja "fűszerezni" az együttlétet?

Figyelt kérdés
Legutóbb barátnőm mögém állt, szorosan átkarolta a hasamat és pikáns dolgokat súgott folyamatosan a fülembe, aztán menet közben a másik kezével el is kezdett kényeztetni odalent, de közben tovább duruzsolt és észrevettem magamon a különbséget, hogy úgy remegtem, úgy vert a szívem már pusztán a beszédtől, hogy ha akkor megmértem volna a vérnyomásomat... (nem mintha ez előtt nem lettek volna csodásak az éjszakáink) Ennyire számított szerintetek ez a kis "apróság"? Persze, az esetemben úgy látszik igen, de ez általános dolog? Vagy embere válogatja? Tényleg ennyire feldobja a szeretkezést az is, ha szavakkal "ingerli" az ember a másikat?

2020. okt. 6. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:
95%

Tudom leszbi kategória, de azért van tapasztalatom a lányok téren, és igen ezt én is alkalmaztam már csajoknál, és igen nagyon izgatta őket.

Persze ez oda vissza jó.

Sok ember szereti szex közben nevén nevezni a dolgokat.

Tehát nagyon sok nőt izgat az ilyesmi.

F

2020. okt. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az újdonság, érdekesség mindig izgató. Örülj neki hogy ilyen párod van. :)
2020. okt. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Én sokkal jobban feltudok izgulni szavaktól, mint látványtól.
2020. okt. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A szavak hatalma! A verbalitás stimulálja az agyat, mely beindítja a szexualítást. Az udvarlása is lényegében ez.
2020. okt. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!