Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogy mondjam el neki?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Eddig azt hittem hogy biszex vagyok,hát nem

Leszbikus

Családnak hogy mondjam el amikor mindenki homofób...?

Azt hogy biszexnek hittem magam azt se fogadták el

Azóta megromlott a kapcsolatom mindenkivel

De ha elmondom szerintem kitesznek a házbol

Es ha nem akkor meg csodálkoznak hogy miért nővel vagyok🥺🥺🥺🥺jobb lenne ha el se mondanám?



2020. okt. 7. 14:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szia! Hány éves vagy?
2020. okt. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős vagy ? Egyébként ne mond el.

Nyugodtan légy nővel de ők mindenképp lassan h a fiúkat szereted, vagyis nem kell emiatt haza vinni fiút. Csak tudják h a fiúkat szereted.

2020. okt. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Addig tartsd titokban, amíg nem állsz meg a saját lábadon. Ha kiskorú vagy és emiatt bántanának, kérhetsz vizsgálatot a családoddal szemben a gyámhatóságtól.
2020. okt. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy én is biként coming outoltam és nem mondtam semmit évekig. Majd leesik nekik, tök felesleges már innen ezt ragozni.
2020. okt. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd meg őket abban a tudatban,hogy biszex vagy,én el se mondtam anno,hogy miujság,a szintén homofób család végett.

Aztán mikor anyu rákérdezett,mert hogy hát ezt hallott meg azt láttak, és elmondtam h sorry,de végre megtaláltam az "utam",és csak lányok,engem is "kitett",vagyis akart.Pár napig hozzám se szólt,hetekig fura volt,végül rendeződtek a dolgok ugyan,de azóta se beszélünk róla.

Megmondtam hogy az én életem,az én döntéseim,és pont.Ha tetszik tetszik,ha nem úgy is jó....


31/N

2020. okt. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Miért kommunikálsz ilyen véglényekkel?
2020. okt. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én sem mondanám el nekik,rólam azthiszik hetero vagyok,pedig eddig úgy néz ki bi,de csak mert nem voltam még lánnyal.

Valószínű nem fogadják el,gondolom hazavinnél lányt,de ez a lánynak is rossz érzés lenne homofóbok között ahol vágják a pofákat..úgy hogy tényleg amíg el nem költözöl,de találsz valakit akkor ő legyen az ugymond legjobb barátnő a házatokban (szobán kívül) szerintem,mert úgy legalább nem lenne vita. Ahogy elköltözöl meg tényleg azt csinálsz amit szeretnél.

Gondolom könnyebb,ha tudja a család,csak én nem értem ez miért olyan fontos pláne így😬 szerintem így nem igazán ajánlott,de ez tényleg saját vélemény.

2020. okt. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezután nem nagy veszteség, ha amúgy sem szeretnek eztután sem fognak.

Ha szeretnél a családdal valamit még akkor ne mond el.

Ha csakúgy kèrdezed akkorse mondel.

2020. okt. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
70%
Kedves utolsó! Szerintem semmi sem hiányzik egy nő-nő kapcsolatból. Én is nővel élek és maximum több szexre lenne igényem, semmi másra. :D de az meg nem a partnerem hibája, hogy fáradt... Szóval szerintem kielégítőbb, többet ad hozzám egy ilyen kapcsolat, mint egy önző férfival való kapcsolat. ;)
2020. okt. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
21%
Mert a férfi csak önző lehet. Ez felért egy vallomással, hogy neked a boltban csak a száraz kenyer jutott.
2020. okt. 8. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!