Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Akar-e valamit tőlem úgy?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar-e valamit tőlem úgy?

Figyelt kérdés
Becézget, édesének, cicájának hív, amikor magához húzott, majdnem megpuszilta a nyakam. Azt mondta szereti az illatom,és ölelésnél nem akart kibontakozni az ölelésből. Máskor ellökött magától,mondta, hogy hagyjam, mert ő hetero. Középkorúak vagyunk, munkatársak, de ezt így egyre nehezebb minden nap megélni. Mi a csuda ez? És legfőképp, ő miért csinálja ezt? Tényleg hetero? Játszik velem ,vagy akar is vmit?

2020. okt. 11. 15:21
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Nekem pont ugyanígy kezdődött, a jelenleg is tartó (6éve) macska-egér játék. Húz, de nem enged mégsem.

Ahogy látod az évek számából, eléggé türelmes típus vagyok... de úgy hiszem, sose fogod megtudni, hogy miért csinálja ezt. Hidd el, én próbáltam minden módon az elmúlt években, rájönni, kérdezni, rávezetni... de csak annyit kaptam: “szeret, csak nem úgy”

Máig sem tudom eldönteni, hogy látens meleg, szűz vagy aszexualis.

2020. okt. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!