Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A leszbikus nőket kizárólag...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leszbikus nőket kizárólag csak a nők érdeklik? Vagy egy shemale-el is össze tudnánának jönni?

Figyelt kérdés
Egész konkrétan arra vagyok kiváncsi, hogy egy leszbi nő a férfiaktól "undorodik", vagy magától a pénisztől is? Egy szép, nőies shemallel össze tud jönni egy leszbi csaj például? Csak kiváncsi férfiként kérdezem, tényleg nem tudom.

2020. nov. 22. 20:19
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
38%
Nem, egy leszbikus nem jönne össze olyannal akinek pénisze van. Ugyanis akinek pénisze van, az nem nő.... Bi csajok lehet hogy leállnának vele, végül is megkapnák a kettőt egyben.
2020. nov. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha egy biszex lánnyal van akkor nem vágyok faszra. Az inkább már pán, akinek egy transz bejön, vagy nem tudom. Én biszex vagyok, de egy nő csak akkor tetszik ha nőies kívül belül, és puncija van. Eléggé groteszk látvány egy nő farokkal. Nem tudnék mit kezdeni vele szexuálisan.
2020. nov. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
48%
Amire te gondolsz az a biszex.
2020. nov. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Értem. És akkor az miért van, hogy a dildót a leszbi nők is szeretik, de a péniszt már nem?
2020. nov. 23. 13:59
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden leszbi nő szereti a dildót, az exemnek a közelébe sem mehettem vele. Ezt embere válogatja, ahogy a hetero nők között sem szeret mindenki mindent a szexben vagy utasít el bizonyos dolgokat, úgy a leszbikusoknak is vannak egyéni preferenciái. Ne általánosíts.
2020. nov. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
A tapasztalat az, hogy marha kevés leszbikus nő szereti a dildót. :D Fele alatt van bőven szerintem azoknak az aránya.
2020. nov. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
83%

Nem szereti minden leszbi nő a dildót. Kezdjük ezzel. De amúgy nem ugyanaz. A dildó az egy műanyag valami, amit két lány néha kiegészítésként használ együttlétkor, ha valamelyik igényli a hüvelyi behatolást. A hüvelyi behatolást igénylik nem egy f*szt. És amúgy puncija van mindkettőnek, mert azt szeretjük kényeztetni.

A pénisz meg egy hús vér dolog, egy ilyen eres, számunkra taszító valami, ami egy férfihoz tartozik. Plusz attól hogy az ott feláll, meg a végén sperma jön ki belőle, az is taszító. Szopni se szeretnék, nem tudnám a számba venni, puncit viszont imádok nyalni.

Részletezzem még vagy így már érted?

2020. nov. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

"A hüvelyi behatolást igénylik nem egy f*szt."

Öööö, nem, főleg ezt a mondatot elolvasva, elég vicces az egész. Na de mindegy is, részemről inkább lezárom a témát.

2020. nov. 23. 14:22
 19/33 anonim ***** válasza:
93%
Te hetero férfi vagy? Ha igen: Szereted ha leszop egy lány? Gondolom igen. És azt is szeretnéd ha egy férfi szopna le? Ha hetero vagy nyilván nem. Nem mindegy hogy férfi vagy női száj. Nekünk se mindegy hogy férfi nemi szerv, vagy játékszer egy nőn.
2020. nov. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:

"És azt is szeretnéd ha egy férfi szopna le? Ha hetero vagy nyilván nem."

Ez elég meggyőző érv, bár annyit tudnék belekötni, hogy önmagában a férfi száj is képes nagyon jól leápolni, csak maga a tény ugye, hogy férfi... Viszont a shemalek nőként néznek ki, csak van farkuk is, amivel kényeztetnek, tehát nem férfiak. Na de mindegy is, értem miről beszélsz.

2020. nov. 24. 17:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!