Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok, szeretitek ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok, szeretitek ha a kiszemelt nő titokzatos?

Figyelt kérdés

2020. dec. 5. 12:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Igen
2020. dec. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy bizonyos fokig bejön, aztán nem egy esetben ezzel kergettek világgá... nem keresztrejtvényt szeretnék, hanem egy őszinteségen és egyenességen alapuló kapcsolatot.
2020. dec. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Ahogy a #2 mondja, egy határon túl már nem menő, hanem éppenséggel rohadt idegesítő.
2020. dec. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%

A kérdés, hogy miért titokzatos?


(mert nem tud még bízni benned) ?

2020. dec. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
17%
Igen, az a jó, ha minél később derül ki, hogy cerkája van.
2020. dec. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
41%
Egészen jópofa, ahogy a hazug, nem őszinte, megbízhatatlan nőt próbálod cukin titokzatosnak nevezni, hogy ezáltal imponáló tulajdonságot kreálj belőle. :D
2020. dec. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

6-os én nem pont erre a típusra gondoltam.. :/ Akkor mást értünk titokzatos alatt. De lehet sokan szépítik ezel azt a típust, akit leírtál.

Én inkább az olyan nőkre gondolok, akiket kezdetben nehezebb megismerni, mert nem olyan áradós fajták. Nem mondanak el maguktól mindent. Csak szép lassan mutatkoznak meg. Emögött persze lehet egy ordenáré személyiség is, de én azokra gondolok, akik gazdag lelki világgal rendelkeznek.

2020. dec. 5. 18:09
 8/13 anonim ***** válasza:
32%
És ha elején nem mond el sokat, csak keveset, akkor az mélyebb és gazdagabb lelki világgal rendelkezik, mint mások? :D Valahogy ebben sem értem a logikát.
2020. dec. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Miért forgatod ki a szavaim?
2020. dec. 5. 18:53
 10/13 anonim ***** válasza:
25%
Mert butaságokat beszélsz, ennyi alapján lehetetlen behatárolni embereket vagy helyes következtetésekre jutni.
2020. dec. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!