Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok, szeretitek ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok, szeretitek ha a kiszemelt nő titokzatos?

Figyelt kérdés

2020. dec. 5. 12:49
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Te kérdőjeleztél meg azzal, hogy ha valaki nem mond el sokat, akkor az mélyebb és gazdagabb lelkivilággal rendelkezik, mint mások, holott ilyet sehol nem állítottam. Te leírtad, hogy szerinted mit kell érteni titokzatos alatt, amit én próbáltam árnyalni, mert a titokzatos az én értelmezésemben nem egyenlő a hazuggal és megbízhatatlannal.
2020. dec. 5. 19:15
 12/13 anonim ***** válasza:
Igen!
2020. dec. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én nem annyira szeretem. Nem kell azonnal megnyílni, de azt sem szeretném hogy nagyon sokáig húzza a dolgot.
2020. dec. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!