Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok /nők! Ti hány évesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok /nők! Ti hány évesen és hogyan jöttetek rá, hogy a lányokat szeretitek? 25N

Figyelt kérdés
Kort is írhattok.
2021. jan. 4. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
15körül, 18 voltam mikor tettlegességig fajult a dolog :D
2021. jan. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Pont ugyan úgy, ahogy az első válaszoló.
2021. jan. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindig is tudtam de 17 évesen voltam szerelmes lányba, fiúkkal meg csókig jutottam ami borzalmas volt, szóval nem volt min gondolkodni.
2021. jan. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én biszexuális vagyok bár mostanában csak egyetlen egy nő érdekel senki más. Nekem már általános iskolában voltak jelei annak, hogy nemcsak a fiúk, de a lányok is megmozgatnak. Aztán 16 vagy 17 éves koromban mikor gimnáziumba jártam beleszerettem az egyik lány osztálytársamba. Nem lett belőle semmi, mert hetero volt. Sokat szenvedtem miatta, de legalább rájöttem, hogy lány iránt is képes vagyok szerelmet érezni.
2021. jan. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
12-13 évesen beleszerettem a legjobb barátnőmbe
2021. jan. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Biszexuális vagyok.

Visszagondolva egészen kislány (kb. általános iskola alsóosztály) korom óta voltak ennek jelei. Amikor konkrétan realizáltam, hogy a lányok is tetszenek az szerintem középiskola tájéka volt. Amikor már nyitottam is nők felé az csak úgy 2 éve történt meg. Viszont egyre erősebb bennem a vonzalom a nők iránt érzelmileg is (korábban inkább csak fizikai vonzalom volt), ahogy haladok előre az életben.


27N

2021. jan. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
95%
Hát ez nálam nagyon fura, ugyanis már általános iskola alsó tagozatos voltam, amikor a lány WC-ben izgattuk egymást egy kislány osztálytársammal. Mai, 38 éves fejemmel el sem tudom képzelni, hogy akkoriban, miként erezhettem szexuális vonzalmat a saját nemem iránt. Azóta viszont 1-2 csókolózást leszámítva nem volt közöm lanyokhoz. Jelenleg is hetero kapcsolatban élek, de még mindig jobban izgatnak a nők. S nyilván azért olvasgatok itt, mert vágyom rá, hogy megtapasztaljam milyen.
2021. jan. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!