Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Anyám titkoltan leszbikus lenne?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyám titkoltan leszbikus lenne?

Figyelt kérdés

30 éves férfi vagyok, ugye anyám a szociban nőtt fel akkor nem nagyon voltak ilyen dolgok. 1992-ben hagyta el az apám. Amióta az eszemet tudom nő létére rendkívül agresszív volt.

Valahol olvastam hogy a leszbikus nőknek magasabb a tesztoszteronszintje mint a heteró nőknek (merthogy az a nőkben is termelődik). Éshogy talán emiatt volt agresszív. Az agresszió alatt értek olyanokat hogy naponta legalább kétszer megvert csak úgy kedvtelésből. A legrosszabb akkor volt mikor nem volt TV-nk és főzés közben megvágta az ujját. Olyankor a késsel kergetett, és mantrázta hogy megöl mert ez miattam van. Apámnak lett három lánya a másik nőtől, és volt hogy anyám adott nekik pénzt merthogy szegény lányok éheznek, pedig mi is szegények voltunk. Szóval szerintem a lányokat szereti de még magának se vallotta be soha.


2017. júl. 24. 15:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
HE? Mi ez a marhaság? 😂
2017. júl. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
Dehogy ez baromság :"D
2017. júl. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
19%

30 évesen jó hülye vagy.

Ha Leszbikus lenne Nem születtêl volna meg Mert egy leszbikus Nő nem kefél férfival mert undotodik tőle

23 N | L

2017. júl. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
A világért sem akarlak megbántani, de szerintem anyád csak simán idióta! Nem csoda, hogy a fater lelépett és azóta sem kellett egyetlen férfinek sem.
2017. júl. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Pont ez az! Nem érdeklik a férfiak, nem akar szexelni. Apám szerint vagy egy évvel azután hogy megszülettem már szinte képtelenség volt rávenni, azért is hagyta ott.
2017. júl. 24. 15:37
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán aszexuális és megveti a férfiakat.
2017. júl. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ez mondjuk lehet, mindig is prűden állt a dolgokhoz ami miatt állandó bűntudatom volt, hogy "arra" is gondolok. Kis alacsony vékony nő és törékenynek látszik.
2017. júl. 24. 15:51
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A leírásod alapján inkább az a baj, hogy pszichopata. :/
2017. júl. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Gyogyós vagy csúnyábban mondva totál idegbeteg zárt osztályon lenne a helye. A tesztoszteronos dolog amit irtál hülyeség.
2017. júl. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki válaszolt. Az egyesnek és a kettesnek kiemelten, és remélem van reinkarnáció, ők ketten pedig következő életükben átélnek valami hasonlót. Szóval akkor nem leszbikus, bocsánat a leszbikus lányoktól, én amúgy tisztelőtök vagyok, csakhát az ember próbál magyarázatot találni a dolgokra.
2017. júl. 24. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!